TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de coronacrisis kon het Circusfestival van Monte Carlo de afgelopen twee jaar niet doorgaan. Gelukkig is de 45e editie van dit spektakel gewoon weer onderdeel van de kerstprogrammering.
In de piste van de Chapiteau de Fontvieille geven de beste circusartiesten ter wereld een wervelende show. Op het programma staan onder meer clownstrio Equivokee, illusionist Peter Marvey en de acrobaten van The Flying Martinis.
Natuurlijk zal prinses Stéphanie ook weer aanwezig zijn. Zij volgde haar vader prins Rainier III op als directeur van het festival. Haar traditionele kijk op het circus leidt echter nogal eens tot ophef. Zo ziet zij niets in het verbod op dieren in de piste. “Het circus zonder dieren is als een opera met playback”, stelde Stéphanie eerder.
Het Circusfestival van Monte Carlo is op Eerste Kerstdag vanaf 17:08 uur te zien op NPO1.
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special