TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de coronacrisis kon het Circusfestival van Monte Carlo de afgelopen twee jaar niet doorgaan. Gelukkig is de 45e editie van dit spektakel gewoon weer onderdeel van de kerstprogrammering.
In de piste van de Chapiteau de Fontvieille geven de beste circusartiesten ter wereld een wervelende show. Op het programma staan onder meer clownstrio Equivokee, illusionist Peter Marvey en de acrobaten van The Flying Martinis.
Natuurlijk zal prinses Stéphanie ook weer aanwezig zijn. Zij volgde haar vader prins Rainier III op als directeur van het festival. Haar traditionele kijk op het circus leidt echter nogal eens tot ophef. Zo ziet zij niets in het verbod op dieren in de piste. “Het circus zonder dieren is als een opera met playback”, stelde Stéphanie eerder.
Het Circusfestival van Monte Carlo is op Eerste Kerstdag vanaf 17:08 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen