TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de coronacrisis kon het Circusfestival van Monte Carlo de afgelopen twee jaar niet doorgaan. Gelukkig is de 45e editie van dit spektakel gewoon weer onderdeel van de kerstprogrammering.
In de piste van de Chapiteau de Fontvieille geven de beste circusartiesten ter wereld een wervelende show. Op het programma staan onder meer clownstrio Equivokee, illusionist Peter Marvey en de acrobaten van The Flying Martinis.
Natuurlijk zal prinses Stéphanie ook weer aanwezig zijn. Zij volgde haar vader prins Rainier III op als directeur van het festival. Haar traditionele kijk op het circus leidt echter nogal eens tot ophef. Zo ziet zij niets in het verbod op dieren in de piste. “Het circus zonder dieren is als een opera met playback”, stelde Stéphanie eerder.
Het Circusfestival van Monte Carlo is op Eerste Kerstdag vanaf 17:08 uur te zien op NPO1.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing