TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de coronacrisis kon het Circusfestival van Monte Carlo de afgelopen twee jaar niet doorgaan. Gelukkig is de 45e editie van dit spektakel gewoon weer onderdeel van de kerstprogrammering.
In de piste van de Chapiteau de Fontvieille geven de beste circusartiesten ter wereld een wervelende show. Op het programma staan onder meer clownstrio Equivokee, illusionist Peter Marvey en de acrobaten van The Flying Martinis.
Natuurlijk zal prinses Stéphanie ook weer aanwezig zijn. Zij volgde haar vader prins Rainier III op als directeur van het festival. Haar traditionele kijk op het circus leidt echter nogal eens tot ophef. Zo ziet zij niets in het verbod op dieren in de piste. “Het circus zonder dieren is als een opera met playback”, stelde Stéphanie eerder.
Het Circusfestival van Monte Carlo is op Eerste Kerstdag vanaf 17:08 uur te zien op NPO1.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'