TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de coronacrisis kon het Circusfestival van Monte Carlo de afgelopen twee jaar niet doorgaan. Gelukkig is de 45e editie van dit spektakel gewoon weer onderdeel van de kerstprogrammering.
In de piste van de Chapiteau de Fontvieille geven de beste circusartiesten ter wereld een wervelende show. Op het programma staan onder meer clownstrio Equivokee, illusionist Peter Marvey en de acrobaten van The Flying Martinis.
Natuurlijk zal prinses Stéphanie ook weer aanwezig zijn. Zij volgde haar vader prins Rainier III op als directeur van het festival. Haar traditionele kijk op het circus leidt echter nogal eens tot ophef. Zo ziet zij niets in het verbod op dieren in de piste. “Het circus zonder dieren is als een opera met playback”, stelde Stéphanie eerder.
Het Circusfestival van Monte Carlo is op Eerste Kerstdag vanaf 17:08 uur te zien op NPO1.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland