TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon is terug! De presentator tovert zich vanaf vanavond weer om als quizmaster voor het tweede seizoen van 5 tegen 5.
In de spelshow 5 Tegen 5 strijden wekelijks twee teams om de overwinning. Zij gaan op zoek naar de populairste antwoorden op vragen die eerder aan het Nederlandse publiek zijn voorgelegd. Dit doen ze natuurlijk niet voor niets. In de finale - licht uit spot aan! - wacht er mogelijk 10.000 euro.
Voor Gordon is het een tweede seizoen, maar het programma kent een nog langere geschiedenis. 5 Tegen 5 was namelijk voor het eerst te zien in 1983 en werd toen gepresenteerd door Willem Ruis. Vorig jaar haalde SBS6 het programma - net als klassiekers als Lingo, Hart in Aktie en De Vijf Uur Show - al onder het stof vandaan. Toen keken er gemiddeld zo'n 400.000 mensen per aflevering naar. Het is voor Gordon te hopen dat het er deze zomer ietsje meer worden.
Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende
09:46Welk programma vervangt Got Talent op RTL 4?
07:33Dit programma vervangt Taskmaster op RTL 4
07:12De TV van gisteren: Kijkers genieten van spannende race in Race across the World