TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon is terug! De presentator tovert zich vanaf vanavond weer om als quizmaster voor het tweede seizoen van 5 tegen 5.
In de spelshow 5 Tegen 5 strijden wekelijks twee teams om de overwinning. Zij gaan op zoek naar de populairste antwoorden op vragen die eerder aan het Nederlandse publiek zijn voorgelegd. Dit doen ze natuurlijk niet voor niets. In de finale - licht uit spot aan! - wacht er mogelijk 10.000 euro.
Voor Gordon is het een tweede seizoen, maar het programma kent een nog langere geschiedenis. 5 Tegen 5 was namelijk voor het eerst te zien in 1983 en werd toen gepresenteerd door Willem Ruis. Vorig jaar haalde SBS6 het programma - net als klassiekers als Lingo, Hart in Aktie en De Vijf Uur Show - al onder het stof vandaan. Toen keken er gemiddeld zo'n 400.000 mensen per aflevering naar. Het is voor Gordon te hopen dat het er deze zomer ietsje meer worden.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden