TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2025 bestaat Amsterdam 750 jaar. Om dat te vieren, zijn er het komende jaar talloze evenementen in de hoofdstad te bezoeken.
Een spectaculair concert in de Ziggo Dome luidt het feestjaar in. De artiesten beloven een muzikale reis door de geschiedenis van Amsterdam.
Zo zet het Metropole Orkest de dansvloer in vuur en vlam met houseklassiekers uit de hoofdstad.
Op het programma staan verder zangers als René Froger, Trijntje Oosterhuis, Huub van der Lubbe, S10 en André Hazes.
Laatstgenoemde heeft er overduidelijk zin in. “De diversiteit aan artiesten waarmee ik het podium deel is indrukwekkend”, vertelde André eerder aan Nu.nl. “Ik kan niet wachten om samen de Ziggo Dome weer op zijn kop te zetten.”
Willeke Alberti zou ook van de partij zijn, maar heeft volgens De Telegraaf afgehaakt vanwege stemproblemen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)