TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2025 bestaat Amsterdam 750 jaar. Om dat te vieren, zijn er het komende jaar talloze evenementen in de hoofdstad te bezoeken.
Een spectaculair concert in de Ziggo Dome luidt het feestjaar in. De artiesten beloven een muzikale reis door de geschiedenis van Amsterdam.
Zo zet het Metropole Orkest de dansvloer in vuur en vlam met houseklassiekers uit de hoofdstad.
Op het programma staan verder zangers als René Froger, Trijntje Oosterhuis, Huub van der Lubbe, S10 en André Hazes.
Laatstgenoemde heeft er overduidelijk zin in. “De diversiteit aan artiesten waarmee ik het podium deel is indrukwekkend”, vertelde André eerder aan Nu.nl. “Ik kan niet wachten om samen de Ziggo Dome weer op zijn kop te zetten.”
Willeke Alberti zou ook van de partij zijn, maar heeft volgens De Telegraaf afgehaakt vanwege stemproblemen.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival