TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een van de grootste Nederlandse muzieksensaties in de jaren 90: 2 Brothers on the 4th Floor. Het duo bestaande uit broers Bobby en Martin Boer scoort al snel na de oprichting een hit, al merken beide heren dat ze alle aandacht maar niks vinden. Daarom gaan ze op zoek naar een zangeres en rapper die wel in de spotlights willen staan en zo komen ze uit bij zangeres Desirée (Des-Ray) en rapper René (D-Rock).
Dat blijkt een gouden zet, want na hun komst scoort de groep hits als Dreams, Never Alone en Come Take My Hand en weet die 10 miljoen platen te verkopen en vijftien noteringen in de Top 40 te behalen. In 2011 houdt 2 Brothers on the 4th Floor het voor gezien, al verschijnt het gezelschap nog regelmatig op feestjes met jaren 90-thema.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden