TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een van de grootste Nederlandse muzieksensaties in de jaren 90: 2 Brothers on the 4th Floor. Het duo bestaande uit broers Bobby en Martin Boer scoort al snel na de oprichting een hit, al merken beide heren dat ze alle aandacht maar niks vinden. Daarom gaan ze op zoek naar een zangeres en rapper die wel in de spotlights willen staan en zo komen ze uit bij zangeres Desirée (Des-Ray) en rapper René (D-Rock).
Dat blijkt een gouden zet, want na hun komst scoort de groep hits als Dreams, Never Alone en Come Take My Hand en weet die 10 miljoen platen te verkopen en vijftien noteringen in de Top 40 te behalen. In 2011 houdt 2 Brothers on the 4th Floor het voor gezien, al verschijnt het gezelschap nog regelmatig op feestjes met jaren 90-thema.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk