TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Britse tv-kok Mary Berry krijgt hulp van prins William en prinses Kate in A Berry Royal Christmas. Ze maken samen het dessert voor het diner dat het paar organiseert. Een bedankje voor de vrijwilligers van de goede doelen die zij steunen. Eerst mag Berry mee op bezoek bij een viertal organisaties, daarna verzorgt ze het hele etentje.
Ze is al jaren erg gecharmeerd van de kroonprins en zijn vrouw. En andersom ook; Kate groeide op met de recepten van Berry en maakt nu zelf haar gerechten klaar. Die maken grote indruk op zoontje Louis. Zo was zijn eerste woordje niet 'mama', maar 'Mary'. In deze special ziet de kok een kant van het koppel die niet veel mensen kennen. Tijdens de bereiding van het dessert blijken ze ontzettend competitief, vooral William.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis