TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijs van den Brink begint deze nieuwe reeks van Adieu God? met een topgast. Prinses Irene gaat met hem in gesprek over geloof, spiritualiteit en kerk.
Zij heeft op dit vlak een interessant leven om op terug te blikken. Het begon al toen ze zich in aanloop naar haar huwelijk met de Spaanse prins Carlos Hugo als protestantse vrouw bekeerde tot het katholicisme. De regering weigerde vervolgens goedkeuring te geven voor het huwelijk, waardoor ze haar aanspraak op de Nederlandse troon verloor.
Verder kwam ze later in haar leven geregeld in het nieuws vanwege haar spirituele band met de natuur. Ze werd voorzitter van een stichting die pleitte voor een intensere band tussen de mens en zijn natuurlijke omgeving. Ook stichtte ze een natuurreservaat in Zuid-Afrika.
Adieu God? met prinses Irene is op zondag 13 oktober 2024 om 23:45 uur te zien op NPO 2.
Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter