TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijs van den Brink begint deze nieuwe reeks van Adieu God? met een topgast. Prinses Irene gaat met hem in gesprek over geloof, spiritualiteit en kerk.
Zij heeft op dit vlak een interessant leven om op terug te blikken. Het begon al toen ze zich in aanloop naar haar huwelijk met de Spaanse prins Carlos Hugo als protestantse vrouw bekeerde tot het katholicisme. De regering weigerde vervolgens goedkeuring te geven voor het huwelijk, waardoor ze haar aanspraak op de Nederlandse troon verloor.
Verder kwam ze later in haar leven geregeld in het nieuws vanwege haar spirituele band met de natuur. Ze werd voorzitter van een stichting die pleitte voor een intensere band tussen de mens en zijn natuurlijke omgeving. Ook stichtte ze een natuurreservaat in Zuid-Afrika.
Adieu God? met prinses Irene is op zondag 13 oktober 2024 om 23:45 uur te zien op NPO 2.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht