TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke Louise en Denzel Slager, Sjoerd van Ramshorst en Jeroen Stomphorst, Mark Baanders en Niels Oosthoek, Sandra Ysbrandy en Sylvana IJsselmuiden en Dilan Yurdakul en Guido Spek gingen aan de start van Hunted VIPS vol overtuiging de uitdaging aan: zo lang mogelijk uit handen blijven van een professioneel opsporingsteam.
Op voorhand klinkt dit misschien eenvoudig, maar niets is minder waar. Zowel Guido en Dilan als Famke en Denzel werden dit seizoen al vroegtijdig opgespoord en opgepakt. In de spannende finale van maandag strijden dan ook enkel nog Mark en Niels, Sandra en Sylvana en Jeroen en Sjoerd om de eindoverwinning. De vraag is echter of het ze allemaal lukt om de code te ontcijferen en op tijd de finale te bereiken.
Lees ook: Famke Louise en Denzel Slager doen niet meer mee aan Hunted VIPS
Alleen hoe is dat nu: moeten onderduiken en niet kunnen staan en gaan waar je wil? In After the Hunt, het napraatprogramma van het populaire programma van AVROTROS, blikken de sterren van dit seizoen nog eenmaal terug. Ze vertellen over hun hoogte- en dieptepunten en geven uitleg over keuzes die ze hebben gemaakt of hadden moeten maken.
After the Hunt is maandag 20 maart om 21:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker