TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke Louise en Denzel Slager, Sjoerd van Ramshorst en Jeroen Stomphorst, Mark Baanders en Niels Oosthoek, Sandra Ysbrandy en Sylvana IJsselmuiden en Dilan Yurdakul en Guido Spek gingen aan de start van Hunted VIPS vol overtuiging de uitdaging aan: zo lang mogelijk uit handen blijven van een professioneel opsporingsteam.
Op voorhand klinkt dit misschien eenvoudig, maar niets is minder waar. Zowel Guido en Dilan als Famke en Denzel werden dit seizoen al vroegtijdig opgespoord en opgepakt. In de spannende finale van maandag strijden dan ook enkel nog Mark en Niels, Sandra en Sylvana en Jeroen en Sjoerd om de eindoverwinning. De vraag is echter of het ze allemaal lukt om de code te ontcijferen en op tijd de finale te bereiken.
Lees ook: Famke Louise en Denzel Slager doen niet meer mee aan Hunted VIPS
Alleen hoe is dat nu: moeten onderduiken en niet kunnen staan en gaan waar je wil? In After the Hunt, het napraatprogramma van het populaire programma van AVROTROS, blikken de sterren van dit seizoen nog eenmaal terug. Ze vertellen over hun hoogte- en dieptepunten en geven uitleg over keuzes die ze hebben gemaakt of hadden moeten maken.
After the Hunt is maandag 20 maart om 21:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan