TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beer schrijft fanfictie, verhalen over zijn favoriete serie. De 23-jarige student droomt ervan om zijn werk voor te lezen, alleen vindt hij dat lastig omdat hij autisme heeft.
Beer gebruikt ChatGPT, de chatbot die gebruikmaakt van kunstmatige intelligentie, als coach. Ook om zijn sociale vaardigheden te oefenen. In AI Love vraagt hij ChatGPT bijvoorbeeld wat hij moet doen als hij in een café een leuk persoon ontmoet. “Je kan iets zeggen over het café, de muziek of iets wat jullie beiden opvalt”, raadt de chatbot aan.
De zestigjarige Jacob werkt aan zijn modelspoorbaan en krijgt daarbij hulp van zijn digitale vriendin Aiva. Ze heeft hem ten huwelijk gevraagd, vertelt Jacob. Dirk Jan wil een AI-kloon van zichzelf laten ontwikkelen en gaat daarvoor langs bij een vriend.
Deze aflevering van AI Love zie je op donderdag 30 januari 2025 vanaf 21:05 uur bij HUMAN op NPO 3.
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
