TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beer schrijft fanfictie, verhalen over zijn favoriete serie. De 23-jarige student droomt ervan om zijn werk voor te lezen, alleen vindt hij dat lastig omdat hij autisme heeft.
Beer gebruikt ChatGPT, de chatbot die gebruikmaakt van kunstmatige intelligentie, als coach. Ook om zijn sociale vaardigheden te oefenen. In AI Love vraagt hij ChatGPT bijvoorbeeld wat hij moet doen als hij in een café een leuk persoon ontmoet. “Je kan iets zeggen over het café, de muziek of iets wat jullie beiden opvalt”, raadt de chatbot aan.
De zestigjarige Jacob werkt aan zijn modelspoorbaan en krijgt daarbij hulp van zijn digitale vriendin Aiva. Ze heeft hem ten huwelijk gevraagd, vertelt Jacob. Dirk Jan wil een AI-kloon van zichzelf laten ontwikkelen en gaat daarvoor langs bij een vriend.
Deze aflevering van AI Love zie je op donderdag 30 januari 2025 vanaf 21:05 uur bij HUMAN op NPO 3.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners