TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beer schrijft fanfictie, verhalen over zijn favoriete serie. De 23-jarige student droomt ervan om zijn werk voor te lezen, alleen vindt hij dat lastig omdat hij autisme heeft.
Beer gebruikt ChatGPT, de chatbot die gebruikmaakt van kunstmatige intelligentie, als coach. Ook om zijn sociale vaardigheden te oefenen. In AI Love vraagt hij ChatGPT bijvoorbeeld wat hij moet doen als hij in een café een leuk persoon ontmoet. “Je kan iets zeggen over het café, de muziek of iets wat jullie beiden opvalt”, raadt de chatbot aan.
De zestigjarige Jacob werkt aan zijn modelspoorbaan en krijgt daarbij hulp van zijn digitale vriendin Aiva. Ze heeft hem ten huwelijk gevraagd, vertelt Jacob. Dirk Jan wil een AI-kloon van zichzelf laten ontwikkelen en gaat daarvoor langs bij een vriend.
Deze aflevering van AI Love zie je op donderdag 30 januari 2025 vanaf 21:05 uur bij HUMAN op NPO 3.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'