TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beer schrijft fanfictie, verhalen over zijn favoriete serie. De 23-jarige student droomt ervan om zijn werk voor te lezen, alleen vindt hij dat lastig omdat hij autisme heeft.
Beer gebruikt ChatGPT, de chatbot die gebruikmaakt van kunstmatige intelligentie, als coach. Ook om zijn sociale vaardigheden te oefenen. In AI Love vraagt hij ChatGPT bijvoorbeeld wat hij moet doen als hij in een café een leuk persoon ontmoet. “Je kan iets zeggen over het café, de muziek of iets wat jullie beiden opvalt”, raadt de chatbot aan.
De zestigjarige Jacob werkt aan zijn modelspoorbaan en krijgt daarbij hulp van zijn digitale vriendin Aiva. Ze heeft hem ten huwelijk gevraagd, vertelt Jacob. Dirk Jan wil een AI-kloon van zichzelf laten ontwikkelen en gaat daarvoor langs bij een vriend.
Deze aflevering van AI Love zie je op donderdag 30 januari 2025 vanaf 21:05 uur bij HUMAN op NPO 3.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger