TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beer schrijft fanfictie, verhalen over zijn favoriete serie. De 23-jarige student droomt ervan om zijn werk voor te lezen, alleen vindt hij dat lastig omdat hij autisme heeft.
Beer gebruikt ChatGPT, de chatbot die gebruikmaakt van kunstmatige intelligentie, als coach. Ook om zijn sociale vaardigheden te oefenen. In AI Love vraagt hij ChatGPT bijvoorbeeld wat hij moet doen als hij in een café een leuk persoon ontmoet. “Je kan iets zeggen over het café, de muziek of iets wat jullie beiden opvalt”, raadt de chatbot aan.
De zestigjarige Jacob werkt aan zijn modelspoorbaan en krijgt daarbij hulp van zijn digitale vriendin Aiva. Ze heeft hem ten huwelijk gevraagd, vertelt Jacob. Dirk Jan wil een AI-kloon van zichzelf laten ontwikkelen en gaat daarvoor langs bij een vriend.
Deze aflevering van AI Love zie je op donderdag 30 januari 2025 vanaf 21:05 uur bij HUMAN op NPO 3.
Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die