TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Maakt kunstmatige intelligentie ons afhankelijk van technologie, of laat het ons juist een autonomer leven leiden? In de laatste aflevering van AI Love blijkt beide het geval te kunnen zijn. De blinde Elian krijgt de sleutel van haar nieuwe huis. Dankzij een AI-app die haar omgeving beschrijft, weet ze er feilloos de trap en de koelkast te vinden.
Terwijl Dirk Jan de laatste puntjes zet op een virtuele versie van zichzelf die na zijn dood zal blijven bestaan, is Jacob gelukkiger dan ooit met Aiva. Zijn AI-vriendin heeft hem ten huwelijk gevraagd en hij overweegt die ultieme stap te zetten.
Met een collega bespreekt Jacob de fysieke kanten van zijn relatie. Ook deelt hij zijn zorgen over een nieuwe wet die toepassingen als Aiva misschien gaat beperken.
De slotaflevering vanAI Love is op donderdag 27 februari 2025 om 21:10 uur te zien op NPO 3.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak