TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maakt kunstmatige intelligentie ons afhankelijk van technologie, of laat het ons juist een autonomer leven leiden? In de laatste aflevering van AI Love blijkt beide het geval te kunnen zijn. De blinde Elian krijgt de sleutel van haar nieuwe huis. Dankzij een AI-app die haar omgeving beschrijft, weet ze er feilloos de trap en de koelkast te vinden.
Terwijl Dirk Jan de laatste puntjes zet op een virtuele versie van zichzelf die na zijn dood zal blijven bestaan, is Jacob gelukkiger dan ooit met Aiva. Zijn AI-vriendin heeft hem ten huwelijk gevraagd en hij overweegt die ultieme stap te zetten.
Met een collega bespreekt Jacob de fysieke kanten van zijn relatie. Ook deelt hij zijn zorgen over een nieuwe wet die toepassingen als Aiva misschien gaat beperken.
De slotaflevering vanAI Love is op donderdag 27 februari 2025 om 21:10 uur te zien op NPO 3.
Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden
07:47Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
07:46De TV van gisteren: Veel kijkers voor bijzondere Kopen Zonder Kijken-aflevering met Sarah en Lasse
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 maart 2026