TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het vierdelige programma All Of The Light brengt rapper en presentator Défano Holwijn hiphop en gospel bij elkaar. In elke aflevering nodigt hij een bekende artiest uit voor een muzikaal avontuur.
In deze eerste aflevering is het de beurt aan een van de grootste hiphopartiesten van ons land: Frenna. Samen met Holwijn steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
Frenna - die opgroeide in extreme armoede - haalde altijd hoop en troost uit gospelmuziek en hoopt die met zijn eigen muziek ook te bieden. Holwijn ontvangt in de komende drie afleveringen nog de Rotterdamse band Broederliefde en de succesvolle rappers Glen Faria en Yung Nnelg.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino