TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het vierdelige programma All Of The Light brengt rapper en presentator Défano Holwijn hiphop en gospel bij elkaar. In elke aflevering nodigt hij een bekende artiest uit voor een muzikaal avontuur.
In deze eerste aflevering is het de beurt aan een van de grootste hiphopartiesten van ons land: Frenna. Samen met Holwijn steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
Frenna - die opgroeide in extreme armoede - haalde altijd hoop en troost uit gospelmuziek en hoopt die met zijn eigen muziek ook te bieden. Holwijn ontvangt in de komende drie afleveringen nog de Rotterdamse band Broederliefde en de succesvolle rappers Glen Faria en Yung Nnelg.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden