TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het vierdelige programma All Of The Light brengt rapper en presentator Défano Holwijn hiphop en gospel bij elkaar. In elke aflevering nodigt hij een bekende artiest uit voor een muzikaal avontuur.
In deze eerste aflevering is het de beurt aan een van de grootste hiphopartiesten van ons land: Frenna. Samen met Holwijn steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
Frenna - die opgroeide in extreme armoede - haalde altijd hoop en troost uit gospelmuziek en hoopt die met zijn eigen muziek ook te bieden. Holwijn ontvangt in de komende drie afleveringen nog de Rotterdamse band Broederliefde en de succesvolle rappers Glen Faria en Yung Nnelg.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen