TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het vierdelige programma All Of The Light brengt rapper en presentator Défano Holwijn hiphop en gospel bij elkaar. In elke aflevering nodigt hij een bekende artiest uit voor een muzikaal avontuur.
In deze eerste aflevering is het de beurt aan een van de grootste hiphopartiesten van ons land: Frenna. Samen met Holwijn steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
Frenna - die opgroeide in extreme armoede - haalde altijd hoop en troost uit gospelmuziek en hoopt die met zijn eigen muziek ook te bieden. Holwijn ontvangt in de komende drie afleveringen nog de Rotterdamse band Broederliefde en de succesvolle rappers Glen Faria en Yung Nnelg.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is