TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In het vierdelige programma All Of The Light brengt rapper en presentator Défano Holwijn hiphop en gospel bij elkaar. In elke aflevering nodigt hij een bekende artiest uit voor een muzikaal avontuur.
In deze eerste aflevering is het de beurt aan een van de grootste hiphopartiesten van ons land: Frenna. Samen met Holwijn steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
Frenna - die opgroeide in extreme armoede - haalde altijd hoop en troost uit gospelmuziek en hoopt die met zijn eigen muziek ook te bieden. Holwijn ontvangt in de komende drie afleveringen nog de Rotterdamse band Broederliefde en de succesvolle rappers Glen Faria en Yung Nnelg.
André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream
11:39Een Huis Vol Herinneringen: dit zie je in de jubileumeditie van Een Huis Vol
11:21Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker