TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was afgelopen september dertig jaar geleden dat Robert ten Brink begon met het koppelen van verliefde mensen en het bij elkaar brengen van geliefden.
De redactie van All You Need Is Love krijgt nog steeds het hele jaar door verzoeken van kijkers die hulp zoeken bij ‘Dr. Love’, maar er is een periode waarin de redactie werkelijk wordt overspoeld. “Richting Kerstmis krijgen we echt tienduizenden mails”, vertelde Ten Brink dit najaar bij Jinek. “Vroeger waren dat postzakken vol.”
Omdat er te veel mooie verhalen zijn voor de toch al bomvolle kerstspecial maakte hij de afgelopen weken dagelijks mensen uit alle windstreken blij met elkaar in Een magisch kerstverhaal. Alles om ervoor te zorgen dat ‘niemand met Kerst alleen is.’ Nu volgt de grande finale.
Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag