TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was afgelopen september dertig jaar geleden dat Robert ten Brink begon met het koppelen van verliefde mensen en het bij elkaar brengen van geliefden.
De redactie van All You Need Is Love krijgt nog steeds het hele jaar door verzoeken van kijkers die hulp zoeken bij ‘Dr. Love’, maar er is een periode waarin de redactie werkelijk wordt overspoeld. “Richting Kerstmis krijgen we echt tienduizenden mails”, vertelde Ten Brink dit najaar bij Jinek. “Vroeger waren dat postzakken vol.”
Omdat er te veel mooie verhalen zijn voor de toch al bomvolle kerstspecial maakte hij de afgelopen weken dagelijks mensen uit alle windstreken blij met elkaar in Een magisch kerstverhaal. Alles om ervoor te zorgen dat ‘niemand met Kerst alleen is.’ Nu volgt de grande finale.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'