TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Alles op Tafel onderzoeken Marijn Frank, Ramon Brugman, Maarten Remmers en Anna Gimbrère of voedsel net zo gezond en duurzaam is als op de verpakkingen wordt beweerd. In de eerste aflevering neemt het viertal tonijn onder de loep.
Door overbevissing dreigen verschillende soorten uit te sterven. Ondertussen belandt deze vis dagelijks in ons boodschappenmandje via salades, sushi en kattenvoer. Is het nog mogelijk om op een verantwoorde en duurzame manier tonijn te consumeren?
Anna Gimbrère staat in de supermarkt overigens niet meer voor zulke ethische dilemma’s. “Op mijn achttiende ben ik vegetariër geworden, nadat ik een indringend stuk las over de bio-industrie”, vertelt zij in de Linda. “Geen vlees en geen vis dus, geef mij maar elke dag heel veel groente.”
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!