TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Alles op Tafel onderzoeken Marijn Frank, Ramon Brugman, Maarten Remmers en Anna Gimbrère of voedsel net zo gezond en duurzaam is als op de verpakkingen wordt beweerd. In de eerste aflevering neemt het viertal tonijn onder de loep.
Door overbevissing dreigen verschillende soorten uit te sterven. Ondertussen belandt deze vis dagelijks in ons boodschappenmandje via salades, sushi en kattenvoer. Is het nog mogelijk om op een verantwoorde en duurzame manier tonijn te consumeren?
Anna Gimbrère staat in de supermarkt overigens niet meer voor zulke ethische dilemma’s. “Op mijn achttiende ben ik vegetariër geworden, nadat ik een indringend stuk las over de bio-industrie”, vertelt zij in de Linda. “Geen vlees en geen vis dus, geef mij maar elke dag heel veel groente.”
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'