TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Alles op Tafel onderzoeken Marijn Frank, Ramon Brugman, Maarten Remmers en Anna Gimbrère of voedsel net zo gezond en duurzaam is als op de verpakkingen wordt beweerd. In de eerste aflevering neemt het viertal tonijn onder de loep.
Door overbevissing dreigen verschillende soorten uit te sterven. Ondertussen belandt deze vis dagelijks in ons boodschappenmandje via salades, sushi en kattenvoer. Is het nog mogelijk om op een verantwoorde en duurzame manier tonijn te consumeren?
Anna Gimbrère staat in de supermarkt overigens niet meer voor zulke ethische dilemma’s. “Op mijn achttiende ben ik vegetariër geworden, nadat ik een indringend stuk las over de bio-industrie”, vertelt zij in de Linda. “Geen vlees en geen vis dus, geef mij maar elke dag heel veel groente.”
Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, NPO Doc: Mijn broer, Furiosa: A Mad Max Saga