TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Alles op Tafel onderzoeken Marijn Frank, Ramon Brugman, Maarten Remmers en Anna Gimbrère of voedsel net zo gezond en duurzaam is als op de verpakkingen wordt beweerd. In de eerste aflevering neemt het viertal tonijn onder de loep.
Door overbevissing dreigen verschillende soorten uit te sterven. Ondertussen belandt deze vis dagelijks in ons boodschappenmandje via salades, sushi en kattenvoer. Is het nog mogelijk om op een verantwoorde en duurzame manier tonijn te consumeren?
Anna Gimbrère staat in de supermarkt overigens niet meer voor zulke ethische dilemma’s. “Op mijn achttiende ben ik vegetariër geworden, nadat ik een indringend stuk las over de bio-industrie”, vertelt zij in de Linda. “Geen vlees en geen vis dus, geef mij maar elke dag heel veel groente.”
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht