TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als Chriet Titulaer met zijn Wondere Wereld op tv kwam om de nieuwste technische snufjes te demonstreren, zat Nederland aan de buis gekluisterd. Niet heel raar: tot eind jaren 80 waren er nog maar drie zenders.
Titulaer voorspelde toen al 24 uursthemakanalen, de thuisbioscoop en beeldbellen. In 1989 werd op zijn initiatief het Huis van de Toekomst geopend. Hij liet er technische hoogstandjes liet zien die het de Nederlandse huishoudens een stuk gemakkelijker zouden maken.
In Andere Tijden Special: Back to the Future kijkt Astrid Sy naar wat er is uitgekomen van de voorspellingen van Titulaer en andere Nederlandse futurologen van de afgelopen decennia. Daarbij komen onder anderen de tweeling Rudolf en Robbert Das en kunstenaar Constant Nieuwenhuys aan bod.
Omroep MAX-Raad van toezicht wil meer weten over Eus vs. Slagter
13:28Moszkowicz over Victor Vlam: 'Ik mag het mannetje niet'
11:33The Voice of Holland en The Voice Kids in 2,5 maand volledig opgenomen
11:11'Eén tegen 100 verandert van uitzenddag'
09:51Waar waren we gebleven in de serie Woeste Grond?