TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Chriet Titulaer met zijn Wondere Wereld op tv kwam om de nieuwste technische snufjes te demonstreren, zat Nederland aan de buis gekluisterd. Niet heel raar: tot eind jaren 80 waren er nog maar drie zenders.
Titulaer voorspelde toen al 24 uursthemakanalen, de thuisbioscoop en beeldbellen. In 1989 werd op zijn initiatief het Huis van de Toekomst geopend. Hij liet er technische hoogstandjes liet zien die het de Nederlandse huishoudens een stuk gemakkelijker zouden maken.
In Andere Tijden Special: Back to the Future kijkt Astrid Sy naar wat er is uitgekomen van de voorspellingen van Titulaer en andere Nederlandse futurologen van de afgelopen decennia. Daarbij komen onder anderen de tweeling Rudolf en Robbert Das en kunstenaar Constant Nieuwenhuys aan bod.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen