TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland is een mekka voor de fietser, maar dat is niet altijd zo geweest.
Een special van geschiedenismagazine Andere Tijden laat zien hoe fietsers zich in de jaren 20 nog met gevaar voor eigen leven in het verkeer begaven. Met de opmars van de auto kwam er meer aandacht voor de veiligheid van de fietsers en kreeg Nederland een netwerk van speciale fietspaden.
Andere tijden besteedt ook aandacht aan de evolutie van de fiets in de afgelopen eeuw. Leuk zijn de noviteiten die de bezoekers van de Tweewieler-RAI kregen voorgeschoteld, zoals het fietsslot en het kinderzitje. De experimentele fiets met accu en elektromotor kon in 1973 nog op scepsis rekenen, maar bleek visionair: vijftig jaar later worden er meer elektrische dan conventionele fietsen verkocht.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht