TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De in 1875 geboren goochelaar Theo Bamberg - beter bekend onder de naam Okito - kwam uit een Joodse goochelaarsfamilie en was wereldberoemd.
Bambergs succes begon in Nederland, waar hij op zijn elfde samen met zijn vader optrad voor prinses Wilhelmina. Daarna kreeg hij te maken met tegenslag: door een zwemongeluk verloor hij een groot gedeelte van zijn gehoor. Dat weerhield hem er niet van om zijn vleugels uit te slaan. Met soms wel 2000 kilo aan bagage reisde hij door onder meer de Verenigde Staten en Frankrijk om het publiek te vermaken.
Illusionist Hans Klok, die hem als een groot voorbeeld ziet, erfde verhuisdozen vol met materiaal van de iconische goochelaar. Het Joods Museum komt met een tentoonstelling over Okito en zijn Joodse collega-goochelaars.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten