TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een week voor de start van het WK voetbal in Qatar komt Andere Tijden Sport met een minireeks van drie nieuwe afleveringen.
In deze eerste uitzending staat een magisch moment van het Nederlands elftal centraal: het doelpunt van Dennis Bergkamp tegen Argentinië op het WK van 1998. Elke voetballiefhebber weet nog waar hij was toen deze balvirtuoos de dieptepass ontving van Frank de Boer, de Argentijnse verdediger te snel af was en de bal binnenschoot. Hij deed dit in de slotseconden van de wedstrijd, waardoor Oranje zich plaatste voor de halve finales van dat eindtoernooi.
Presentator Tom Egbers spreekt onder meer met een bewegingswetenschapper, die de bewegingen van Bergkamp analyseert. Verder komen ook Jan Wouters en Guus Hiddink aan het woord.
Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, MAX Skûtsje journaal, De vier vuisten slaan op hol
22:45Nieuwe date Caroline (B&B Vol Liefde) maakt slechte beurt: 'Ligt gewoon te slapen'
15:03Maarten & Philip op het Spoor is de reünie waar we allemaal op hoopten