TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een week voor de start van het WK voetbal in Qatar komt Andere Tijden Sport met een minireeks van drie nieuwe afleveringen.
In deze eerste uitzending staat een magisch moment van het Nederlands elftal centraal: het doelpunt van Dennis Bergkamp tegen Argentinië op het WK van 1998. Elke voetballiefhebber weet nog waar hij was toen deze balvirtuoos de dieptepass ontving van Frank de Boer, de Argentijnse verdediger te snel af was en de bal binnenschoot. Hij deed dit in de slotseconden van de wedstrijd, waardoor Oranje zich plaatste voor de halve finales van dat eindtoernooi.
Presentator Tom Egbers spreekt onder meer met een bewegingswetenschapper, die de bewegingen van Bergkamp analyseert. Verder komen ook Jan Wouters en Guus Hiddink aan het woord.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?