TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een week voor de start van het WK voetbal in Qatar komt Andere Tijden Sport met een minireeks van drie nieuwe afleveringen.
In deze eerste uitzending staat een magisch moment van het Nederlands elftal centraal: het doelpunt van Dennis Bergkamp tegen Argentinië op het WK van 1998. Elke voetballiefhebber weet nog waar hij was toen deze balvirtuoos de dieptepass ontving van Frank de Boer, de Argentijnse verdediger te snel af was en de bal binnenschoot. Hij deed dit in de slotseconden van de wedstrijd, waardoor Oranje zich plaatste voor de halve finales van dat eindtoernooi.
Presentator Tom Egbers spreekt onder meer met een bewegingswetenschapper, die de bewegingen van Bergkamp analyseert. Verder komen ook Jan Wouters en Guus Hiddink aan het woord.
Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien