TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een week voor de start van het WK voetbal in Qatar komt Andere Tijden Sport met een minireeks van drie nieuwe afleveringen.
In deze eerste uitzending staat een magisch moment van het Nederlands elftal centraal: het doelpunt van Dennis Bergkamp tegen Argentinië op het WK van 1998. Elke voetballiefhebber weet nog waar hij was toen deze balvirtuoos de dieptepass ontving van Frank de Boer, de Argentijnse verdediger te snel af was en de bal binnenschoot. Hij deed dit in de slotseconden van de wedstrijd, waardoor Oranje zich plaatste voor de halve finales van dat eindtoernooi.
Presentator Tom Egbers spreekt onder meer met een bewegingswetenschapper, die de bewegingen van Bergkamp analyseert. Verder komen ook Jan Wouters en Guus Hiddink aan het woord.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame