TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een week voor de start van het WK voetbal in Qatar komt Andere Tijden Sport met een minireeks van drie nieuwe afleveringen.
In deze eerste uitzending staat een magisch moment van het Nederlands elftal centraal: het doelpunt van Dennis Bergkamp tegen Argentinië op het WK van 1998. Elke voetballiefhebber weet nog waar hij was toen deze balvirtuoos de dieptepass ontving van Frank de Boer, de Argentijnse verdediger te snel af was en de bal binnenschoot. Hij deed dit in de slotseconden van de wedstrijd, waardoor Oranje zich plaatste voor de halve finales van dat eindtoernooi.
Presentator Tom Egbers spreekt onder meer met een bewegingswetenschapper, die de bewegingen van Bergkamp analyseert. Verder komen ook Jan Wouters en Guus Hiddink aan het woord.
Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline