TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ook de grootsten zijn klein begonnen. Zélfs Johan Cruijff. Kleurenbeelden uit zijn hoogtijdagen zijn bekend, maar filmpjes van Cruijff als jonge voetballer ontbraken. Tot nu. Op Cruijffs sterfdag onthult Andere Tijden Sport nieuw beeldmateriaal van de beste voetballer die Nederland ooit heeft gekend.
Louis van Schoonhoven maakte de filmpjes met zijn 8mm-camera in de periode 1963 - 1973, een tijd waarin televisiebeelden voornamelijk zwart-wit waren. De opnamen tonen de opkomst van Cruijff en de ontwikkeling van Ajax, van degradatiekandidaat tot de beste van wereld.
Regisseur Marcel Goedhart is enthousiast over de beelden. "Ze tonen acties en doelpunten die nog niet bekend waren. Eigenlijk is het een archeologische vondst, vergelijkbaar met een nieuwe Vermeer."
Deze bijzondere aflevering van Andere Tijden Sport zie je op maandag 24 maart 2025 vanaf 20:35 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga