TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geboren in het vlakke Nederland, triomferend in de olympische heuvels van Vancouver. Het verhaal van Nicolien Sauerbreij leest haast als een sprookje. Want hoe kon een Nederlandse snowboarder op de Olympische Spelen van 2010 al die specialisten uit de bergen verslaan?
De reconstructie van Andere tijden sport begint in 2002. Sauerbreij mag de vlag dragen, heeft medaillekansen, maar gaat de mist in door verkeerde snowboardwax. Nederland gniffelt, een rel is geboren.
Ook in 2006 gaat het - na een enorme voorsprong - alsnog fout. Ze moet alle financiële steun inleveren en is in aanloop naar Vancouver 2010 volledig op zichzelf aangewezen. Snowboarden kan Sauerbreij nog steeds, maar zie maar eens het hoofd koel te houden op de belangrijkste dag uit je loopbaan.
Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen
15:52Tijs van den Brink betrokken bij ernstig verkeersongeluk: 'Richten op herstel'
15:32Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'