TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geboren in het vlakke Nederland, triomferend in de olympische heuvels van Vancouver. Het verhaal van Nicolien Sauerbreij leest haast als een sprookje. Want hoe kon een Nederlandse snowboarder op de Olympische Spelen van 2010 al die specialisten uit de bergen verslaan?
De reconstructie van Andere tijden sport begint in 2002. Sauerbreij mag de vlag dragen, heeft medaillekansen, maar gaat de mist in door verkeerde snowboardwax. Nederland gniffelt, een rel is geboren.
Ook in 2006 gaat het - na een enorme voorsprong - alsnog fout. Ze moet alle financiële steun inleveren en is in aanloop naar Vancouver 2010 volledig op zichzelf aangewezen. Snowboarden kan Sauerbreij nog steeds, maar zie maar eens het hoofd koel te houden op de belangrijkste dag uit je loopbaan.
Partnerbijdrage
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw