TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geboren in het vlakke Nederland, triomferend in de olympische heuvels van Vancouver. Het verhaal van Nicolien Sauerbreij leest haast als een sprookje. Want hoe kon een Nederlandse snowboarder op de Olympische Spelen van 2010 al die specialisten uit de bergen verslaan?
De reconstructie van Andere tijden sport begint in 2002. Sauerbreij mag de vlag dragen, heeft medaillekansen, maar gaat de mist in door verkeerde snowboardwax. Nederland gniffelt, een rel is geboren.
Ook in 2006 gaat het - na een enorme voorsprong - alsnog fout. Ze moet alle financiële steun inleveren en is in aanloop naar Vancouver 2010 volledig op zichzelf aangewezen. Snowboarden kan Sauerbreij nog steeds, maar zie maar eens het hoofd koel te houden op de belangrijkste dag uit je loopbaan.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'