TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geboren in het vlakke Nederland, triomferend in de olympische heuvels van Vancouver. Het verhaal van Nicolien Sauerbreij leest haast als een sprookje. Want hoe kon een Nederlandse snowboarder op de Olympische Spelen van 2010 al die specialisten uit de bergen verslaan?
De reconstructie van Andere tijden sport begint in 2002. Sauerbreij mag de vlag dragen, heeft medaillekansen, maar gaat de mist in door verkeerde snowboardwax. Nederland gniffelt, een rel is geboren.
Ook in 2006 gaat het - na een enorme voorsprong - alsnog fout. Ze moet alle financiële steun inleveren en is in aanloop naar Vancouver 2010 volledig op zichzelf aangewezen. Snowboarden kan Sauerbreij nog steeds, maar zie maar eens het hoofd koel te houden op de belangrijkste dag uit je loopbaan.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'