TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geboren in het vlakke Nederland, triomferend in de olympische heuvels van Vancouver. Het verhaal van Nicolien Sauerbreij leest haast als een sprookje. Want hoe kon een Nederlandse snowboarder op de Olympische Spelen van 2010 al die specialisten uit de bergen verslaan?
De reconstructie van Andere tijden sport begint in 2002. Sauerbreij mag de vlag dragen, heeft medaillekansen, maar gaat de mist in door verkeerde snowboardwax. Nederland gniffelt, een rel is geboren.
Ook in 2006 gaat het - na een enorme voorsprong - alsnog fout. Ze moet alle financiële steun inleveren en is in aanloop naar Vancouver 2010 volledig op zichzelf aangewezen. Snowboarden kan Sauerbreij nog steeds, maar zie maar eens het hoofd koel te houden op de belangrijkste dag uit je loopbaan.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers