TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het Vrijthof blinkt al drie jaar een bronzen plaquette. Het is een cadeau van Maastricht voor André Rieu, als dank voor alles wat hij voor de stad betekent.
In André Rieu: Welcome to my World verrast burgemeester Annemarie Penn hem met de plaquette tijdens zijn honderdste Vrijthofconcert. Rieu is zichtbaar geëmotioneerd als hij zijn geschenk ziet. Het Vrijthof en de aldaar gelegen Sint Servaaskerk betekenen veel voor hem. Op negenjarige leeftijd zong hij er als koorzangertje, drie jaar nadat hij getuige was van een brand in de kerk.
In deze tweede aflevering brengt hij ook een ode aan het Maastrichtse bouwwerk en de Notre-Dame, in 2019 slachtoffer van een verwoestende brand. Rieu schonk destijds 700 ton staal, afkomstig van zijn decor, aan de kathedraal.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026