TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het Vrijthof blinkt al drie jaar een bronzen plaquette. Het is een cadeau van Maastricht voor André Rieu, als dank voor alles wat hij voor de stad betekent.
In André Rieu: Welcome to my World verrast burgemeester Annemarie Penn hem met de plaquette tijdens zijn honderdste Vrijthofconcert. Rieu is zichtbaar geëmotioneerd als hij zijn geschenk ziet. Het Vrijthof en de aldaar gelegen Sint Servaaskerk betekenen veel voor hem. Op negenjarige leeftijd zong hij er als koorzangertje, drie jaar nadat hij getuige was van een brand in de kerk.
In deze tweede aflevering brengt hij ook een ode aan het Maastrichtse bouwwerk en de Notre-Dame, in 2019 slachtoffer van een verwoestende brand. Rieu schonk destijds 700 ton staal, afkomstig van zijn decor, aan de kathedraal.
Partnerbijdrage
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA