TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het Vrijthof blinkt al drie jaar een bronzen plaquette. Het is een cadeau van Maastricht voor André Rieu, als dank voor alles wat hij voor de stad betekent.
In André Rieu: Welcome to my World verrast burgemeester Annemarie Penn hem met de plaquette tijdens zijn honderdste Vrijthofconcert. Rieu is zichtbaar geëmotioneerd als hij zijn geschenk ziet. Het Vrijthof en de aldaar gelegen Sint Servaaskerk betekenen veel voor hem. Op negenjarige leeftijd zong hij er als koorzangertje, drie jaar nadat hij getuige was van een brand in de kerk.
In deze tweede aflevering brengt hij ook een ode aan het Maastrichtse bouwwerk en de Notre-Dame, in 2019 slachtoffer van een verwoestende brand. Rieu schonk destijds 700 ton staal, afkomstig van zijn decor, aan de kathedraal.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa