TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het Vrijthof blinkt al drie jaar een bronzen plaquette. Het is een cadeau van Maastricht voor André Rieu, als dank voor alles wat hij voor de stad betekent.
In André Rieu: Welcome to my World verrast burgemeester Annemarie Penn hem met de plaquette tijdens zijn honderdste Vrijthofconcert. Rieu is zichtbaar geëmotioneerd als hij zijn geschenk ziet. Het Vrijthof en de aldaar gelegen Sint Servaaskerk betekenen veel voor hem. Op negenjarige leeftijd zong hij er als koorzangertje, drie jaar nadat hij getuige was van een brand in de kerk.
In deze tweede aflevering brengt hij ook een ode aan het Maastrichtse bouwwerk en de Notre-Dame, in 2019 slachtoffer van een verwoestende brand. Rieu schonk destijds 700 ton staal, afkomstig van zijn decor, aan de kathedraal.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los