TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het Vrijthof blinkt al drie jaar een bronzen plaquette. Het is een cadeau van Maastricht voor André Rieu, als dank voor alles wat hij voor de stad betekent.
In André Rieu: Welcome to my World verrast burgemeester Annemarie Penn hem met de plaquette tijdens zijn honderdste Vrijthofconcert. Rieu is zichtbaar geëmotioneerd als hij zijn geschenk ziet. Het Vrijthof en de aldaar gelegen Sint Servaaskerk betekenen veel voor hem. Op negenjarige leeftijd zong hij er als koorzangertje, drie jaar nadat hij getuige was van een brand in de kerk.
In deze tweede aflevering brengt hij ook een ode aan het Maastrichtse bouwwerk en de Notre-Dame, in 2019 slachtoffer van een verwoestende brand. Rieu schonk destijds 700 ton staal, afkomstig van zijn decor, aan de kathedraal.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'