TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenwoordig geeft André Rieu alleen kerstconcerten in Maastricht, maar in december 2016 was dit nog overzee.
In André Rieu Viert Kerst in Londen zijn hij en zijn Johann Strauss Orkest neergestreken in een met kerstbomen en lichtjes versierde Wembley Arena. Anderhalf uur lang spelen ze vrolijke kerstliedjes en serieuzer repertoire, waaronder 'Hallelujah' van Leonard Cohen, gospelklassieker 'The holy city' en het meeslepende 'Concierto de Aranjuez'.
Achter de schermen was de sfeer net zo goed als in de arena. Op de kerstmarkt zongen de muzikanten spontaan 'We wish you a merry Christmas' en bestelde Rieu zeventig glühwein voor het hele orkest. Omdat het anders wel heel lang zou duren, ging hij zelf achter de bar staan en hielp mee met inschenken. (HH)
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'