TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens een concert in Bogota beleeft André Rieu een van zijn ergste nachtmerries, zo is te zien in de derde aflevering van André Rieu: Welcome to My World. Op nota bene vrijdag de dertiende valt het geluid uit.
De violist wil het publiek alsnog vermaken en bedenkt - de vakman die hij is - ter plekke een oplossing. Hij laat het Johan Strauss Orkest en de zangers bekende nummers spelen en zingen. Het werkt: de Colombianen zingen uit volle borst mee, ook als een achtjarig jongetje plotseling de show steelt met zijn zelfgemaakte fluit.
Het is niet de enige opmerkelijke gebeurtenis in de Colombiaanse hoofdstad. Wanneer de Limburger afspreekt met een graffitikunstenaar ziet hij tot zijn grote verrassing dat die een afbeelding van hem op de muur heeft gespoten.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?