TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens een concert in Bogota beleeft André Rieu een van zijn ergste nachtmerries, zo is te zien in de derde aflevering van André Rieu: Welcome to My World. Op nota bene vrijdag de dertiende valt het geluid uit.
De violist wil het publiek alsnog vermaken en bedenkt - de vakman die hij is - ter plekke een oplossing. Hij laat het Johan Strauss Orkest en de zangers bekende nummers spelen en zingen. Het werkt: de Colombianen zingen uit volle borst mee, ook als een achtjarig jongetje plotseling de show steelt met zijn zelfgemaakte fluit.
Het is niet de enige opmerkelijke gebeurtenis in de Colombiaanse hoofdstad. Wanneer de Limburger afspreekt met een graffitikunstenaar ziet hij tot zijn grote verrassing dat die een afbeelding van hem op de muur heeft gespoten.
Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen
16:15'Blauw jubileum' op afstand: Antoin Peeters viert mijlpaal tijdens burn-out
15:35'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?