TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens een concert in Bogota beleeft André Rieu een van zijn ergste nachtmerries, zo is te zien in de derde aflevering van André Rieu: Welcome to My World. Op nota bene vrijdag de dertiende valt het geluid uit.
De violist wil het publiek alsnog vermaken en bedenkt - de vakman die hij is - ter plekke een oplossing. Hij laat het Johan Strauss Orkest en de zangers bekende nummers spelen en zingen. Het werkt: de Colombianen zingen uit volle borst mee, ook als een achtjarig jongetje plotseling de show steelt met zijn zelfgemaakte fluit.
Het is niet de enige opmerkelijke gebeurtenis in de Colombiaanse hoofdstad. Wanneer de Limburger afspreekt met een graffitikunstenaar ziet hij tot zijn grote verrassing dat die een afbeelding van hem op de muur heeft gespoten.
Partnerbijdrage
Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle