TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens een concert in Bogota beleeft André Rieu een van zijn ergste nachtmerries, zo is te zien in de derde aflevering van André Rieu: Welcome to My World. Op nota bene vrijdag de dertiende valt het geluid uit.
De violist wil het publiek alsnog vermaken en bedenkt - de vakman die hij is - ter plekke een oplossing. Hij laat het Johan Strauss Orkest en de zangers bekende nummers spelen en zingen. Het werkt: de Colombianen zingen uit volle borst mee, ook als een achtjarig jongetje plotseling de show steelt met zijn zelfgemaakte fluit.
Het is niet de enige opmerkelijke gebeurtenis in de Colombiaanse hoofdstad. Wanneer de Limburger afspreekt met een graffitikunstenaar ziet hij tot zijn grote verrassing dat die een afbeelding van hem op de muur heeft gespoten.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade