TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu heeft tienduizenden fans, maar zuster Leona uit Maastricht was misschien wel de grootste van allemaal. Terwijl het publiek ontroerd toekeek, walste hij elk jaar samen met haar op het Vrijthof. “Hij brengt iets bijzonders met zijn muziek, maakt de mensen blij. Als ik een zware dag heb, dan zet ik zijn muziek op en dat vergeet ik gewoon even alles”, roemde ze Rieu in Kruispunt.
In dezelfde aflevering uit 2014 kreeg de zuster onverwachts bezoek van haar idool. Voor haar honderdste verjaardag nodigde hij haar destijds uit om samen te walsen tijdens een van zijn Vrijthofconcerten. In 2019 deden ze dit voor de laatste keer.
André Rieu: Welcome to my World brengt die laatste gezamenlijke dans, vier maanden voor ze op 105-jarige leeftijd overleed, in beeld.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven