TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu heeft tienduizenden fans, maar zuster Leona uit Maastricht was misschien wel de grootste van allemaal. Terwijl het publiek ontroerd toekeek, walste hij elk jaar samen met haar op het Vrijthof. “Hij brengt iets bijzonders met zijn muziek, maakt de mensen blij. Als ik een zware dag heb, dan zet ik zijn muziek op en dat vergeet ik gewoon even alles”, roemde ze Rieu in Kruispunt.
In dezelfde aflevering uit 2014 kreeg de zuster onverwachts bezoek van haar idool. Voor haar honderdste verjaardag nodigde hij haar destijds uit om samen te walsen tijdens een van zijn Vrijthofconcerten. In 2019 deden ze dit voor de laatste keer.
André Rieu: Welcome to my World brengt die laatste gezamenlijke dans, vier maanden voor ze op 105-jarige leeftijd overleed, in beeld.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken