TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu heeft tienduizenden fans, maar zuster Leona uit Maastricht was misschien wel de grootste van allemaal. Terwijl het publiek ontroerd toekeek, walste hij elk jaar samen met haar op het Vrijthof. “Hij brengt iets bijzonders met zijn muziek, maakt de mensen blij. Als ik een zware dag heb, dan zet ik zijn muziek op en dat vergeet ik gewoon even alles”, roemde ze Rieu in Kruispunt.
In dezelfde aflevering uit 2014 kreeg de zuster onverwachts bezoek van haar idool. Voor haar honderdste verjaardag nodigde hij haar destijds uit om samen te walsen tijdens een van zijn Vrijthofconcerten. In 2019 deden ze dit voor de laatste keer.
André Rieu: Welcome to my World brengt die laatste gezamenlijke dans, vier maanden voor ze op 105-jarige leeftijd overleed, in beeld.
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'