TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu heeft tienduizenden fans, maar zuster Leona uit Maastricht was misschien wel de grootste van allemaal. Terwijl het publiek ontroerd toekeek, walste hij elk jaar samen met haar op het Vrijthof. “Hij brengt iets bijzonders met zijn muziek, maakt de mensen blij. Als ik een zware dag heb, dan zet ik zijn muziek op en dat vergeet ik gewoon even alles”, roemde ze Rieu in Kruispunt.
In dezelfde aflevering uit 2014 kreeg de zuster onverwachts bezoek van haar idool. Voor haar honderdste verjaardag nodigde hij haar destijds uit om samen te walsen tijdens een van zijn Vrijthofconcerten. In 2019 deden ze dit voor de laatste keer.
André Rieu: Welcome to my World brengt die laatste gezamenlijke dans, vier maanden voor ze op 105-jarige leeftijd overleed, in beeld.
Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout
11:41Komt er een tweede seizoen van het AVROTROS-programma Onvergetelijke Liedjes?
10:46Yves Berendse licht tipje van de sluier op over het nieuwe seizoen van Beste Zangers
10:00Niels van der Laan deelt zijn kijktips: 'Dit klinkt saai, maar ik vind het echt geweldig'
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen