TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu heeft in de bekendste concertzalen ter wereld gespeeld. Toch beleefde hij een van de hoogtepunten in zijn carrière in de Zandvoortse duinen.
In André Rieu - Welkom in Mijn Wereld is te zien hoe in 2023 hij samen met zijn Johann Strauss Orkest het Wilhelmus speelde voorafgaand aan de Grand Prix van Zandvoort. “Het was ongelooflijk speciaal, een enorme eer. Ik maak veel mee, maar dit was natuurlijk heel apart”, zo blikt hij terug op de Formule 1-website.
“Na het Wilhelmus heb ik met mijn orkest nog ‘The second waltz’ gespeeld en iedereen op de tribune deed mee door met rode, witte en blauwe vlaggetjes te zwaaien. Dat was echt fantastisch.” Het kan niet op voor Rieu: in deze aflevering treedt hij ook nog eens op voor de koning van Bahrein.
Deze aflevering van André Rieu - Welkom in Mijn Wereld is op vrijdag 13 december 2024 vanaf 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight
13:31Goedenavond Nederland schrapt duopresentatie