TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu heeft in de bekendste concertzalen ter wereld gespeeld. Toch beleefde hij een van de hoogtepunten in zijn carrière in de Zandvoortse duinen.
In André Rieu - Welkom in Mijn Wereld is te zien hoe in 2023 hij samen met zijn Johann Strauss Orkest het Wilhelmus speelde voorafgaand aan de Grand Prix van Zandvoort. “Het was ongelooflijk speciaal, een enorme eer. Ik maak veel mee, maar dit was natuurlijk heel apart”, zo blikt hij terug op de Formule 1-website.
“Na het Wilhelmus heb ik met mijn orkest nog ‘The second waltz’ gespeeld en iedereen op de tribune deed mee door met rode, witte en blauwe vlaggetjes te zwaaien. Dat was echt fantastisch.” Het kan niet op voor Rieu: in deze aflevering treedt hij ook nog eens op voor de koning van Bahrein.
Deze aflevering van André Rieu - Welkom in Mijn Wereld is op vrijdag 13 december 2024 vanaf 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen