TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit gloednieuwe programma tekent de presentatrice de levensverhalen op van de allerlaatste Witte Zusters uit Boxtel.
De zogenoemde Witte Zusters, officieel bekend als Missiezusters van Onze Lieve Vrouwen, waren tot diep in de twintigste eeuw actief in Afrika. Ze bouwden scholen, werkten in ziekenhuizen en richten zich vooral op de vooruitgang en de 'empowerment' van de lokale vrouwen. De laatste Nederlandse Witte Zuster vertrok in 2020 en sindsdien is hun werk dan ook overgenomen door Afrikaanse zusters.
In het nieuwe programma Anita in de Missie gaat Anita Witzier dan ook met deze inmiddels bejaarde vrouwen in gesprek. Want wat dreef ze al die jaren en hoe kijken ze nu terug op hun missiewerk? Anita tekent de verhalen op, en dat had ze niet later moeten doen. Alleen al dit jaar hebben ze in Boxtel afscheid moeten nemen van 11 missiezusters. Er zijn er nog slechts 18 over in Nederland.
Anita in de Missie is op 15 en 16 december om 19:55 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers