TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Evenblij zat al een aantal keer in de laatste ronde van De Slimste Mens, maar Nooshin wist hem woensdag weg te werken. Zij is in de volgende aflevering te zien; Evenblij moet naar huis. Toch lijkt de kijker ook te genieten van Nooshin, die het in de volgende uitzending opneemt tegen cabaretier Andries Tunru (die al langer in het spel zit) en nóg een cabaretier: Jasper van der Veen.
Ja! Anna ✨🎉 #deslimstemens — Gerwin Janssen (@Mastamove) December 30, 2020
Ik vond @AnnaNooshin altijd al leuk. Maar nu wint ze ook de finale van #deslimstemens terwijl veel Twitteraars haar meteen in het modepopje-hoekje wilden wegtweeten. Dat maakt haar nog leuker. — PVPR / Pieter Valk (@PVPRPieter) December 30, 2020
Supergoed gedaan @AnnaNooshin!! #deslimstemens — Mo (@Mo_uit_Ede) December 30, 2020
Was Anna Nooshin na het verslaan van Frank even blij!#deslimstemens — Harrison Sealts (@HarrisonSealts) December 30, 2020
De hele aflevering van De Slimste Mens met Anna Nooshin kun je via deze link terugkijken. Zie hieronder de trailer, waarin ook Nooshin te zien is.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
