TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tijdens haar middelbareschooltijd was Anne Faber erg hecht met Anna en Juliette. In de laatste aflevering blikken zij terug op hun in 2017 vermoorde vriendin. “We zijn met elkaar volwassen geworden”, vertelt Anna. “En door wat er is gebeurd, zijn we ons nog meer bewust van hoe bijzonder onze vriendschap is.”
Toen Faber tijdens een fietsrit om het leven werd gebracht, waren de drie vriendinnen 25 jaar oud. Inmiddels zijn Anna en Juliette beiden 33 en moeder. “Toen ik hoorde dat mijn eerste kind een jongetje was, was ik opgelucht”, vertelt Juliette. “Hij kan wél alleen in de schemering naar huis fietsen.”
Anna vernoemde haar oudste dochter naar haar overleden vriendin: “Om haar op een bepaalde manier in leven te houden. Dat ze nog in een stukje van ons zit.”
De derde en laatste aflevering van App Me Als Je Thuis Bent zie je op dinsdag 24 februari 2026 om 20:25 uur op NPO 3.
'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'
11:31Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen