TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bossen, natuurgebieden, ijsmeren, bergen en bevroren wegen vormen het decor tijdens Artic Challenge waarvan RTL 7 op twee zondagen verslag doet. Maximaal 45 teams van twee mensen doen mee aan deze toertocht voor personenauto’s, die dwars door Scandinavië gaat.
Alles draait om het zoeken van de efficiëntste route en verstandig rijden, waarbij het zaak is om als team goed samen te werken. Vooraf weten de deelnemers niet welke route ze precies moeten afleggen. Wel is bekend dat ze in totaal zo’n 6000 tot 7000 kilometer afleggen en dat ze voornamelijk dagen van meer dan 800 kilometer gaan maken. En dan is er nog de kou in Scandinavië. Bij temperaturen ver onder het vriespunt moeten de duo’s ervoor zorgen dat ze zelf niet bevriezen en dat hun auto blijft rijden.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen