TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vele opera’s van de Italiaanse componist Giacomo Puccini spreken zeer tot de verbeelding. Ook bij de kandidaten in de tweede aflevering van Aria.
Drie van de vijf deelnemers aan de operatalentenjacht hebben gekozen voor een lied uit een opera van Puccini. Zo zingt kandidate Iryna Krasnenko een stuk uit zijn beroemde werk La bohème, het verhaal over dichter Rodolfo die verliefd wordt op de borduurster Mimi.
La bohème valt volgens de kenners op door een gedurfde mix van komedie en dramatiek, romantiek en realisme. Dit operastuk betekende de internationale doorbraak voor Puccini. De jury, bestaande uit Rosemary Joshua, Tania Kross en Floris Kortie, beoordeelt Krasnenko en de andere operatalenten en krijgt daarbij weer hulp van de ‘secret judge’.
Dit zijn de best gewaardeerde programma’s op NPO Start van het afgelopen kwartaal
12:10Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce