TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vele opera’s van de Italiaanse componist Giacomo Puccini spreken zeer tot de verbeelding. Ook bij de kandidaten in de tweede aflevering van Aria.
Drie van de vijf deelnemers aan de operatalentenjacht hebben gekozen voor een lied uit een opera van Puccini. Zo zingt kandidate Iryna Krasnenko een stuk uit zijn beroemde werk La bohème, het verhaal over dichter Rodolfo die verliefd wordt op de borduurster Mimi.
La bohème valt volgens de kenners op door een gedurfde mix van komedie en dramatiek, romantiek en realisme. Dit operastuk betekende de internationale doorbraak voor Puccini. De jury, bestaande uit Rosemary Joshua, Tania Kross en Floris Kortie, beoordeelt Krasnenko en de andere operatalenten en krijgt daarbij weer hulp van de ‘secret judge’.
De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026