TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vele opera’s van de Italiaanse componist Giacomo Puccini spreken zeer tot de verbeelding. Ook bij de kandidaten in de tweede aflevering van Aria.
Drie van de vijf deelnemers aan de operatalentenjacht hebben gekozen voor een lied uit een opera van Puccini. Zo zingt kandidate Iryna Krasnenko een stuk uit zijn beroemde werk La bohème, het verhaal over dichter Rodolfo die verliefd wordt op de borduurster Mimi.
La bohème valt volgens de kenners op door een gedurfde mix van komedie en dramatiek, romantiek en realisme. Dit operastuk betekende de internationale doorbraak voor Puccini. De jury, bestaande uit Rosemary Joshua, Tania Kross en Floris Kortie, beoordeelt Krasnenko en de andere operatalenten en krijgt daarbij weer hulp van de ‘secret judge’.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'