TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vele opera’s van de Italiaanse componist Giacomo Puccini spreken zeer tot de verbeelding. Ook bij de kandidaten in de tweede aflevering van Aria.
Drie van de vijf deelnemers aan de operatalentenjacht hebben gekozen voor een lied uit een opera van Puccini. Zo zingt kandidate Iryna Krasnenko een stuk uit zijn beroemde werk La bohème, het verhaal over dichter Rodolfo die verliefd wordt op de borduurster Mimi.
La bohème valt volgens de kenners op door een gedurfde mix van komedie en dramatiek, romantiek en realisme. Dit operastuk betekende de internationale doorbraak voor Puccini. De jury, bestaande uit Rosemary Joshua, Tania Kross en Floris Kortie, beoordeelt Krasnenko en de andere operatalenten en krijgt daarbij weer hulp van de ‘secret judge’.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit