TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met de beroemde aria 'Che farò senza Euridice' uit de opera 'Orfeo ed Euridice' probeert een van de operatalenten die mag aantreden in de derde aflevering van Aria, indruk te maken op de jury.
De Griekse, mythische liefdesgeschiedenis inspireerde de achttiende-eeuwse Oostenrijkse componist Christoph Willibald Gluck tot een opera. In deze tragedie treurt Orfeo om zijn overleden geliefde Euridice. Hij besluit de onderwereld in te gaan om haar op te halen. De god Apollo staat dat toe op voorwaarde dat Orfeo niet naar Euridice mag kijken. Doet hij dat wel, dan raakt hij haar voor altijd kwijt. In deze klaagzang neemt de wanhoop van Euridice over de kilheid van Orfeo gestaag toe. Vele grote artiesten, onder wie Maria Callas en Luciano Pavarotti, voerden de aria op.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis