TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij een goede aria komt veel meer kijken dan het zuiver afwerken van een toonladdertje of twee, zoveel is na het eerste seizoen van de gelijknamige talentenshow wel duidelijk. De zangers moeten ook een verhaal vertellen en emoties overbrengen. En dat is misschien nog wel lastiger dan sec de juiste noten raken.
De tien kandidaten in dit tweede seizoen van Aria zijn zich daar terdege van bewust. Dat geldt ook voor de driekoppige jury onder leiding van Rosemary Joshua, die net als haar collega-jurylid Tania Kross heel wat jaren ervaring in het operagenre heeft. Nieuw achter de jurydesk is Floris Kortie, bekend van het klassiekemuziekprogramma Podium klassiek (voorheen Podium Witteman) en kenner van het genre. De presentatie is in handen van Dionne Stax.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'