TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij een goede aria komt veel meer kijken dan het zuiver afwerken van een toonladdertje of twee, zoveel is na het eerste seizoen van de gelijknamige talentenshow wel duidelijk. De zangers moeten ook een verhaal vertellen en emoties overbrengen. En dat is misschien nog wel lastiger dan sec de juiste noten raken.
De tien kandidaten in dit tweede seizoen van Aria zijn zich daar terdege van bewust. Dat geldt ook voor de driekoppige jury onder leiding van Rosemary Joshua, die net als haar collega-jurylid Tania Kross heel wat jaren ervaring in het operagenre heeft. Nieuw achter de jurydesk is Floris Kortie, bekend van het klassiekemuziekprogramma Podium klassiek (voorheen Podium Witteman) en kenner van het genre. De presentatie is in handen van Dionne Stax.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'