TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rosemary Joshua is, naast jurylid van Aria, artistiek directeur van De Nationale Opera Studio. De winnaar van Aria krijgt daar een opleidingsplaats.
Ongeveer zeven talenten krijgen er twee jaar lang de kans zich te ontwikkelen. Joshua: "Omdat we met een kleine groep werken, is het mogelijk om hen individueel bij te staan op hun muzikale en artistieke pad."
Het maken van een opera is erg duur en daardoor moet dat snel gebeuren. Dan is er weinig tijd voor jong talent om zich rustig te ontwikkelen. De Studio biedt die kans wel. Maar het opleidingsinstituut draait wel mee met de Nationale Opera. Joshua: "We zitten in hetzelfde gebouw, doen mee aan producties en eten in dezelfde kantine. Zo voelen de jonge zangers zich echt een onderdeel van de machine."
Deze aflevering van Aria is op zondag 29 september 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers