TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rosemary Joshua is, naast jurylid van Aria, artistiek directeur van De Nationale Opera Studio. De winnaar van Aria krijgt daar een opleidingsplaats.
Ongeveer zeven talenten krijgen er twee jaar lang de kans zich te ontwikkelen. Joshua: "Omdat we met een kleine groep werken, is het mogelijk om hen individueel bij te staan op hun muzikale en artistieke pad."
Het maken van een opera is erg duur en daardoor moet dat snel gebeuren. Dan is er weinig tijd voor jong talent om zich rustig te ontwikkelen. De Studio biedt die kans wel. Maar het opleidingsinstituut draait wel mee met de Nationale Opera. Joshua: "We zitten in hetzelfde gebouw, doen mee aan producties en eten in dezelfde kantine. Zo voelen de jonge zangers zich echt een onderdeel van de machine."
Deze aflevering van Aria is op zondag 29 september 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'