TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rosemary Joshua is, naast jurylid van Aria, artistiek directeur van De Nationale Opera Studio. De winnaar van Aria krijgt daar een opleidingsplaats.
Ongeveer zeven talenten krijgen er twee jaar lang de kans zich te ontwikkelen. Joshua: "Omdat we met een kleine groep werken, is het mogelijk om hen individueel bij te staan op hun muzikale en artistieke pad."
Het maken van een opera is erg duur en daardoor moet dat snel gebeuren. Dan is er weinig tijd voor jong talent om zich rustig te ontwikkelen. De Studio biedt die kans wel. Maar het opleidingsinstituut draait wel mee met de Nationale Opera. Joshua: "We zitten in hetzelfde gebouw, doen mee aan producties en eten in dezelfde kantine. Zo voelen de jonge zangers zich echt een onderdeel van de machine."
Deze aflevering van Aria is op zondag 29 september 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los