TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rosemary Joshua is, naast jurylid van Aria, artistiek directeur van De Nationale Opera Studio. De winnaar van Aria krijgt daar een opleidingsplaats.
Ongeveer zeven talenten krijgen er twee jaar lang de kans zich te ontwikkelen. Joshua: "Omdat we met een kleine groep werken, is het mogelijk om hen individueel bij te staan op hun muzikale en artistieke pad."
Het maken van een opera is erg duur en daardoor moet dat snel gebeuren. Dan is er weinig tijd voor jong talent om zich rustig te ontwikkelen. De Studio biedt die kans wel. Maar het opleidingsinstituut draait wel mee met de Nationale Opera. Joshua: "We zitten in hetzelfde gebouw, doen mee aan producties en eten in dezelfde kantine. Zo voelen de jonge zangers zich echt een onderdeel van de machine."
Deze aflevering van Aria is op zondag 29 september 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'