TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee van de vier au pairs zijn al weg bij hun originele gastgezin in New York en het lijkt erop dat er in deze een-na-laatste aflevering een derde bijkomt.
Anne heeft al een tijdje heimwee en dat gevoel wordt alleen maar sterker. Tijdens een babyshower voelt ze zich zo genegeerd dat ze zich afvraagt wat ze moet doen om erbij te horen. Later krijgt ze in Au Pairs alsnog feedback, maar niet op de manier die ze had gehoopt.
Nadat haar gastvader een tirade heeft afgestoken, besluit Anne de confrontatie aan te gaan met beide ouders. En terwijl Bram een positieve indruk krijgt van zijn nieuwe gastgezin, heeft Jaimy het moeilijk. Ze voelt zich net zo verantwoordelijk voor haar oppaskinderen als voor haar moeder. Zij was een tijd geleden ernstig ziek.
Dit zijn de leukste kijktips voor Pride 2026
14:10We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'