TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee van de vier au pairs zijn al weg bij hun originele gastgezin in New York en het lijkt erop dat er in deze een-na-laatste aflevering een derde bijkomt.
Anne heeft al een tijdje heimwee en dat gevoel wordt alleen maar sterker. Tijdens een babyshower voelt ze zich zo genegeerd dat ze zich afvraagt wat ze moet doen om erbij te horen. Later krijgt ze in Au Pairs alsnog feedback, maar niet op de manier die ze had gehoopt.
Nadat haar gastvader een tirade heeft afgestoken, besluit Anne de confrontatie aan te gaan met beide ouders. En terwijl Bram een positieve indruk krijgt van zijn nieuwe gastgezin, heeft Jaimy het moeilijk. Ze voelt zich net zo verantwoordelijk voor haar oppaskinderen als voor haar moeder. Zij was een tijd geleden ernstig ziek.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire