TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee van de vier au pairs zijn al weg bij hun originele gastgezin in New York en het lijkt erop dat er in deze een-na-laatste aflevering een derde bijkomt.
Anne heeft al een tijdje heimwee en dat gevoel wordt alleen maar sterker. Tijdens een babyshower voelt ze zich zo genegeerd dat ze zich afvraagt wat ze moet doen om erbij te horen. Later krijgt ze in Au Pairs alsnog feedback, maar niet op de manier die ze had gehoopt.
Nadat haar gastvader een tirade heeft afgestoken, besluit Anne de confrontatie aan te gaan met beide ouders. En terwijl Bram een positieve indruk krijgt van zijn nieuwe gastgezin, heeft Jaimy het moeilijk. Ze voelt zich net zo verantwoordelijk voor haar oppaskinderen als voor haar moeder. Zij was een tijd geleden ernstig ziek.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'