TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee van de vier au pairs zijn al weg bij hun originele gastgezin in New York en het lijkt erop dat er in deze een-na-laatste aflevering een derde bijkomt.
Anne heeft al een tijdje heimwee en dat gevoel wordt alleen maar sterker. Tijdens een babyshower voelt ze zich zo genegeerd dat ze zich afvraagt wat ze moet doen om erbij te horen. Later krijgt ze in Au Pairs alsnog feedback, maar niet op de manier die ze had gehoopt.
Nadat haar gastvader een tirade heeft afgestoken, besluit Anne de confrontatie aan te gaan met beide ouders. En terwijl Bram een positieve indruk krijgt van zijn nieuwe gastgezin, heeft Jaimy het moeilijk. Ze voelt zich net zo verantwoordelijk voor haar oppaskinderen als voor haar moeder. Zij was een tijd geleden ernstig ziek.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen