TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee van de vier au pairs zijn al weg bij hun originele gastgezin in New York en het lijkt erop dat er in deze een-na-laatste aflevering een derde bijkomt.
Anne heeft al een tijdje heimwee en dat gevoel wordt alleen maar sterker. Tijdens een babyshower voelt ze zich zo genegeerd dat ze zich afvraagt wat ze moet doen om erbij te horen. Later krijgt ze in Au Pairs alsnog feedback, maar niet op de manier die ze had gehoopt.
Nadat haar gastvader een tirade heeft afgestoken, besluit Anne de confrontatie aan te gaan met beide ouders. En terwijl Bram een positieve indruk krijgt van zijn nieuwe gastgezin, heeft Jaimy het moeilijk. Ze voelt zich net zo verantwoordelijk voor haar oppaskinderen als voor haar moeder. Zij was een tijd geleden ernstig ziek.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene