TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een pauze van ruim drie maanden keert Beau van Erven Dorens terug op de doordeweekse avond, waar hij Humberto Tan aflost. Waar zijn voorganger het vooral beschaafd houdt, daar wil Van Erven Dorens weleens uit de band springen. Zo ook in het recentste seizoen.
Terwijl hij de Britse muzikant Sting aan tafel had besloot de presentator een pannenkoek op zijn hoofd te leggen. De artiest was met stomheid geslagen en kwam erop terug toen het interview met hem begon. "Ik ben alleen maar blij dat je geen pannenkoek op je hoofd hebt’’, zei de zanger tegen de presentator. "Ik begreep niet waarom je dat net had.’’
Toch zat er wel degelijk een reden achter: het was die avond Sint Pannekoek, een feestdag die werd bedacht door striptekenaar Jan Kruis.
Beau is vanaf 25 maart weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade