TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een pauze van ruim drie maanden keert Beau van Erven Dorens terug op de doordeweekse avond, waar hij Humberto Tan aflost. Waar zijn voorganger het vooral beschaafd houdt, daar wil Van Erven Dorens weleens uit de band springen. Zo ook in het recentste seizoen.
Terwijl hij de Britse muzikant Sting aan tafel had besloot de presentator een pannenkoek op zijn hoofd te leggen. De artiest was met stomheid geslagen en kwam erop terug toen het interview met hem begon. "Ik ben alleen maar blij dat je geen pannenkoek op je hoofd hebt’’, zei de zanger tegen de presentator. "Ik begreep niet waarom je dat net had.’’
Toch zat er wel degelijk een reden achter: het was die avond Sint Pannekoek, een feestdag die werd bedacht door striptekenaar Jan Kruis.
Beau is vanaf 25 maart weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden