TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een pauze van ruim drie maanden keert Beau van Erven Dorens terug op de doordeweekse avond, waar hij Humberto Tan aflost. Waar zijn voorganger het vooral beschaafd houdt, daar wil Van Erven Dorens weleens uit de band springen. Zo ook in het recentste seizoen.
Terwijl hij de Britse muzikant Sting aan tafel had besloot de presentator een pannenkoek op zijn hoofd te leggen. De artiest was met stomheid geslagen en kwam erop terug toen het interview met hem begon. "Ik ben alleen maar blij dat je geen pannenkoek op je hoofd hebt’’, zei de zanger tegen de presentator. "Ik begreep niet waarom je dat net had.’’
Toch zat er wel degelijk een reden achter: het was die avond Sint Pannekoek, een feestdag die werd bedacht door striptekenaar Jan Kruis.
Beau is vanaf 25 maart weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp
15:22Agent Maikel uit Bureau Utrecht overladen met kaarten en cadeaus
14:55De eerste deelnemers van The Voice of Holland 2026 stellen zich voor
14:23Cabaretier Bert Visscher wordt tv-presentator van een programma met een hele goeie naam