TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een pauze van ruim drie maanden keert Beau van Erven Dorens terug op de doordeweekse avond, waar hij Humberto Tan aflost. Waar zijn voorganger het vooral beschaafd houdt, daar wil Van Erven Dorens weleens uit de band springen. Zo ook in het recentste seizoen.
Terwijl hij de Britse muzikant Sting aan tafel had besloot de presentator een pannenkoek op zijn hoofd te leggen. De artiest was met stomheid geslagen en kwam erop terug toen het interview met hem begon. "Ik ben alleen maar blij dat je geen pannenkoek op je hoofd hebt’’, zei de zanger tegen de presentator. "Ik begreep niet waarom je dat net had.’’
Toch zat er wel degelijk een reden achter: het was die avond Sint Pannekoek, een feestdag die werd bedacht door striptekenaar Jan Kruis.
Beau is vanaf 25 maart weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders