TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een bezoek aan de Grote Kerk in Alkmaar mag niet ontbreken wanneer de deelnemers aan Bed & Breakfast de accommodatie van Anita en Marcel in Noord-Holland bezoeken.
De toer gaat in deze aflevering verder naar Friesland, waar Matthijs en Linda hun gasten hele bijzondere onderkomens bieden. De twee hebben nog niet zo lang een relatie, maar zijn nu al samen aan het ondernemen. Hun gastenverblijf bestaat uit een kleine kapel en een boomhut.
De laatste stop is in Overijssel. De B&B-eigenaren overnachten hier bij Jeannette en Rob. Hun bed and breakfast is nog maar net geopend. Het is dus best spannend om meteen bezoek van collega’s te krijgen. De tuin met een sprookjesbos en waterpartijen hebben ze zelf aangelegd en ze zijn er dan ook erg trots op.
Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite
21:56Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026