TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een bezoek aan de Grote Kerk in Alkmaar mag niet ontbreken wanneer de deelnemers aan Bed & Breakfast de accommodatie van Anita en Marcel in Noord-Holland bezoeken.
De toer gaat in deze aflevering verder naar Friesland, waar Matthijs en Linda hun gasten hele bijzondere onderkomens bieden. De twee hebben nog niet zo lang een relatie, maar zijn nu al samen aan het ondernemen. Hun gastenverblijf bestaat uit een kleine kapel en een boomhut.
De laatste stop is in Overijssel. De B&B-eigenaren overnachten hier bij Jeannette en Rob. Hun bed and breakfast is nog maar net geopend. Het is dus best spannend om meteen bezoek van collega’s te krijgen. De tuin met een sprookjesbos en waterpartijen hebben ze zelf aangelegd en ze zijn er dan ook erg trots op.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1