TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een bezoek aan de Grote Kerk in Alkmaar mag niet ontbreken wanneer de deelnemers aan Bed & Breakfast de accommodatie van Anita en Marcel in Noord-Holland bezoeken.
De toer gaat in deze aflevering verder naar Friesland, waar Matthijs en Linda hun gasten hele bijzondere onderkomens bieden. De twee hebben nog niet zo lang een relatie, maar zijn nu al samen aan het ondernemen. Hun gastenverblijf bestaat uit een kleine kapel en een boomhut.
De laatste stop is in Overijssel. De B&B-eigenaren overnachten hier bij Jeannette en Rob. Hun bed and breakfast is nog maar net geopend. Het is dus best spannend om meteen bezoek van collega’s te krijgen. De tuin met een sprookjesbos en waterpartijen hebben ze zelf aangelegd en ze zijn er dan ook erg trots op.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'