TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een bezoek aan de Grote Kerk in Alkmaar mag niet ontbreken wanneer de deelnemers aan Bed & Breakfast de accommodatie van Anita en Marcel in Noord-Holland bezoeken.
De toer gaat in deze aflevering verder naar Friesland, waar Matthijs en Linda hun gasten hele bijzondere onderkomens bieden. De twee hebben nog niet zo lang een relatie, maar zijn nu al samen aan het ondernemen. Hun gastenverblijf bestaat uit een kleine kapel en een boomhut.
De laatste stop is in Overijssel. De B&B-eigenaren overnachten hier bij Jeannette en Rob. Hun bed and breakfast is nog maar net geopend. Het is dus best spannend om meteen bezoek van collega’s te krijgen. De tuin met een sprookjesbos en waterpartijen hebben ze zelf aangelegd en ze zijn er dan ook erg trots op.
Partnerbijdrage
Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen
14:28Ook Rutger van Barneveld hoopt op nieuw seizoen Ik geloof in mij: 'Ik heb wat gesprekken'
13:56Frans (on)aangenaam verrast door scène in De Bauers: 'Ik wist niet dat dit er ook in zat'
12:06Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?