TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een Bed & Breakfast-aflevering met een sportief tintje dit keer. In Midden-Delfland nemen de eigenaren hun intrek in een B&B met kamers die skiliefhebbers Aad en Christel geheel in wintersportstijl hebben ingericht. Zeven jaar lang verbouwden ze de loods boven de houtzagerij van hun eigen meubelbedrijf. De meeste meubels in de kamers zijn dan ook handgemaakt.
Vervolgens rijdt het gezelschap naar Boxmeer, waar ze overnachten in de retrokamers van Peter en Anneriet. Zij stellen hun gasten ook voor aan hun fanatieke dorpsgenoten, tegen wie een partijtje wandelvoetbal staat gepland. Dit alles vindt plaats onder de bezielende leiding van internationaal scheidsrechter Pol van Boekel. De derde overnachting vindt plaats pal naast de kerk in een oude pastorie. (HH)
Niets missen? Deze aflevering van Bed & Breakfast is op 28 november vanaf 20:34 uur te zien bij MAX op NPO1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan