TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voormalige dierenverblijven zijn prima om te toveren tot slaapplaats, zo blijkt in deze Bed & Breakfast die zich afspeelt in Gelderland en Zuid-Holland. Mirjam en Richard runnen hun B&B - mét zwembad - in een verbouwde stal. Zij nemen hun gasten op de step mee naar Het Verscholen Dorp bij Nunspeet.
In de Tweede Wereldoorlog was dit een schuilplaats voor onderduikers. Een vroegere paardenstal is het onderkomen in de B&B van Jacqueline en Harry, die óók een zwembad hebben. Harry is fervent bijenhouder en vertelt zijn gasten er alles over.
De laatste stop is aan de Nieuwkoopse Plassen, waar Winanda en Marco de andere eigenaren ontvangen. Zij hebben een uitje op het water geregeld: eerst gaan ze suppen en daarna volgt een tochtje op de fluisterboot van het stel.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen