TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je het over Beppie in Limburg, dan weet iedereen wie je bedoelt: Beppie Kraft. In de carnavalsperiode staat de 77-jarige zangeres soms wel drie keer per avond op het podium, terwijl jong en oud luidkeels meezingt met haar levensliedjes.
Deze documentaire volgt de Maastrichtse tijdens deze drukbezette maanden en haar anonieme leven in Spanje waar ze zich sinds de dood van haar man soms eenzaam voelt. Daarbij sukkelde de zangeres vorig jaar zodanig met haar gezondheid, dat ze bang was niet meer kon optreden.
Kraft, al 66 jaar in het vak, heeft haar succes deels te danken aan haar vader. Componist Sjeng Kraft schreef een aantal liedjes voor zijn dochter, waaronder 'De nach is nog zoe laank' uit 1989, nog altijd een van haar populairste nummers.
Beppie Kraft - Limburgs Fenomeen is op zondag 4 februari vanaf 23:18 uur te zien bij MAX op NPO1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij