TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ditmaal staat Sera in het middelpunt bij Beste Zangers. Drie jaar geleden vroegen de makers al of ze wilde meedoen aan het programma. Ze bedankte voor de eer: Sera vond het nog te vroeg. Ze was destijds bekend van de covers die ze zong op YouTube, Instagram en TikTok en had nog helemaal geen eigen muziek. Dat is inmiddels wel anders.
Bij de start van dit seizoen kwam haar debuutalbum The Journey uit en op 10 oktober begint haar tournee. De zangeres waarschuwt in het Algemeen Dagblad wel alvast dat ook zij tijdens de opnames een zakdoekje nodig had: “Ik moet eigenlijk nooit huilen. Maar als een collega-artiest jou aankijkt, een nummer aan je opdraagt en de week ervoor is je hond overleden, tsja... Dan houd ik het in ieder geval niet droog.”
Beste Zangers is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers