TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karsu Dönmez brak in 2021 definitief door dankzij haar deelname aan Beste Zangers. Voor AVROTROS maakte ze afgelopen zomer de onlineserie Beste Zangers Thuis bij..., waarin ze de kandidaten van dat seizoen thuis opzoekt voor een openhartig gesprek. De reeks was tot voor kort alleen te vinden op NPO Start, maar is nu alsnog op televisie te zien.
In de eerste aflevering gaat Karsu langs bij Roxeanne Hazes en haar gezin in Vinkeveen. De zangeressen praten over muziek, hun mooiste momenten in Beste Zangers en hun gedeelde liefde voor Amsterdam. Ze gaan in de Jordaan op zoek naar leuke kleding en Karsu is er getuige van hoe Hazes een toepasselijke tatoeage laat zetten. Ook bezoeken ze Paradiso, waar Roxeanne haar debuut als soloartiest beleefde.
Hazes en Karsu bespreken ook het belang van ouders, een beladen onderwerp voor de dochter van de in 2004 overleden volkszanger André Hazes, die op gespannen voet leeft met haar moeder Rachel. Het liedje Hijo de la Luna - vrij vertaald Kind van de Maan - speelt daarbij een belangrijke rol. Karsu zong het tijdens haar deelname aan Beste Zangers en die versie liet Hazes niet onberoerd. Ze vertelt nu dat haar moeder het nummer vaak draaide toen ze in verwachting was van haar. Ze heeft het lied op haar lijf laten vereeuwigen in de vorm van een tatoeage van een maan.
Beste Zangers: Thuis Bij is vanaf vanavond elke woensdag om 20:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint