TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij wist vorig jaar in Beste Zangers zanger Jaap Reesema aan het huilen te krijgen. Dat lukte haar met een eigen Nederlandstalige tekst op de melodie van het liedje ‘Diamonds on the soles of her shoes’ van Paul Simon. Ze maakte er ‘Jasje van Goud’ van, waarmee ze verwees naar het gouden colbertje dat Reesema droeg toen hij een aantal jaar geleden met zijn gewicht worstelde.
Het liedje raakte hem direct diep, gaf hij achteraf toe. “Een woordkunstenaar”, noemde de zanger de veelzijdige De Breij. Ze ontkwam zelf in het programma niet aan tranen toen Ferdi Bolland en Roxeanne Hazes een lied voor haar zongen. Met de Utrechtse artieste blikt zangeres Karsu in deze aflevering van Beste Zangers: Thuis Bij... terug op haar deelname aan het muziekprogramma.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026