TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij wist vorig jaar in Beste Zangers zanger Jaap Reesema aan het huilen te krijgen. Dat lukte haar met een eigen Nederlandstalige tekst op de melodie van het liedje ‘Diamonds on the soles of her shoes’ van Paul Simon. Ze maakte er ‘Jasje van Goud’ van, waarmee ze verwees naar het gouden colbertje dat Reesema droeg toen hij een aantal jaar geleden met zijn gewicht worstelde.
Het liedje raakte hem direct diep, gaf hij achteraf toe. “Een woordkunstenaar”, noemde de zanger de veelzijdige De Breij. Ze ontkwam zelf in het programma niet aan tranen toen Ferdi Bolland en Roxeanne Hazes een lied voor haar zongen. Met de Utrechtse artieste blikt zangeres Karsu in deze aflevering van Beste Zangers: Thuis Bij... terug op haar deelname aan het muziekprogramma.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven