TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij wist vorig jaar in Beste Zangers zanger Jaap Reesema aan het huilen te krijgen. Dat lukte haar met een eigen Nederlandstalige tekst op de melodie van het liedje ‘Diamonds on the soles of her shoes’ van Paul Simon. Ze maakte er ‘Jasje van Goud’ van, waarmee ze verwees naar het gouden colbertje dat Reesema droeg toen hij een aantal jaar geleden met zijn gewicht worstelde.
Het liedje raakte hem direct diep, gaf hij achteraf toe. “Een woordkunstenaar”, noemde de zanger de veelzijdige De Breij. Ze ontkwam zelf in het programma niet aan tranen toen Ferdi Bolland en Roxeanne Hazes een lied voor haar zongen. Met de Utrechtse artieste blikt zangeres Karsu in deze aflevering van Beste Zangers: Thuis Bij... terug op haar deelname aan het muziekprogramma.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'