TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is alweer even geleden dat het grote publiek iets heeft gehoord van Pearl Josefzoon. Deze Nederlandse zangeres wist het in het allereerste seizoen van The Voice of Holland te schoppen tot de finale, waar zij uiteindelijk op een tweede plaats eindigde achter winnaar Ben Saunders.
Waar haar voormalig concurrenten na hun deelname aan The Voice of Holland al snel het land introkken om naam voor zichzelf te maken, kon Pearl dat niet. "Direct na de finale ben ik gewoon terug naar mijn oude job gegaan. Of nou ja, die is nooit gestopt. Ik zat in de musical Legally Blonde tijdens de show", vertelt ze vanavond. "Zeven voorstellingen per week. Dat was gewoon intens. (..) Ik kon mijn hoogtepunt hierdoor niet grijpen."
Benieuwd of ze na het afronden van de tour wel alsnog die kans heeft gehad en gepakt? Kijk dan vanavond naar de vierde aflevering van Better than Ever.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan