TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor de tweede maal op rij breken de makers van Big Brother met een eigen traditie: net als vorig jaar duurt het seizoen niet de gebruikelijke honderd dagen. Ditmaal gaan de deuren van het huis al na 86 dagen open. Geraldine Kemper en haar Vlaamse co-presentator Tatyana Beloy staan klaar om de winnaar en zijn of haar verliezende medebewoners op te vangen.
Er valt heel wat te bespreken, want deze editie kende een aantal opvallende, nieuwe spelelementen. Zo waren de bewoners dankzij diverse bezoekjes van gasten en terugkerende kandidaten meer dan ooit op de hoogte van wat er in de buitenwereld gebeurde. Daarnaast was er de introductie van ‘coins’, de geldeenheid waarmee alles in het programma te koop was. Zo’n beetje alles in het huis kostte coins: van basisvoorzieningen als een douche tot luxeproducten.
Alleen de grote vraag is natuurlijk: wie mag zich na deze 86 dagen de winnaar noemen? Aan de kijker de taak om nog eenmaal te stemmen op hun favoriet: Bart, Jason of toch Jolien?
De finale van Big Brother is vanavond om 20:00 uur te zien op RTL5.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland