TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de tweede maal op rij breken de makers van Big Brother met een eigen traditie: net als vorig jaar duurt het seizoen niet de gebruikelijke honderd dagen. Ditmaal gaan de deuren van het huis al na 86 dagen open. Geraldine Kemper en haar Vlaamse co-presentator Tatyana Beloy staan klaar om de winnaar en zijn of haar verliezende medebewoners op te vangen.
Er valt heel wat te bespreken, want deze editie kende een aantal opvallende, nieuwe spelelementen. Zo waren de bewoners dankzij diverse bezoekjes van gasten en terugkerende kandidaten meer dan ooit op de hoogte van wat er in de buitenwereld gebeurde. Daarnaast was er de introductie van ‘coins’, de geldeenheid waarmee alles in het programma te koop was. Zo’n beetje alles in het huis kostte coins: van basisvoorzieningen als een douche tot luxeproducten.
Alleen de grote vraag is natuurlijk: wie mag zich na deze 86 dagen de winnaar noemen? Aan de kijker de taak om nog eenmaal te stemmen op hun favoriet: Bart, Jason of toch Jolien?
De finale van Big Brother is vanavond om 20:00 uur te zien op RTL5.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten