TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De decembermaand is aangebroken in Bij Ons op het AZC. In Zutphen is het tijd voor het sinterklaasfeest. Na afloop helpen de broers Akram en Salam huismeester Berry om de boel weer aan kant te krijgen.
De twee zijn jezidi’s, een religieuze en etnische Koerdische minderheid. Ze vluchtten voor de genocide op jezidi’s door IS, die in 2014 begon. Het gezin van Akram leeft in een vluchtelingenkamp in Koerdistan. Zelf bekommert hij zich om Salam, die het syndroom van Down heeft. De broers hopen in Nederland te mogen blijven.
Mazin uit Irak wil zijn werk in de zorg weer oppakken. Zijn diploma is hij op zee verloren. Toch hoopt hij in het ziekenhuis aan de slag te kunnen. En een buurtbewoner is dolblij als Adham een kostbare kat vindt en terug naar huis brengt.
Bij Ons op het AZC is iedere maandag om 22:18 uur te zien. Deze aflevering volgt op 16 oktober 2023.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij