TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik ben niet van de restaurantachtige recepten, maar probeer het zo simpel mogelijk te houden”, vertelde Yvette van Boven eerder. En dat komt in deze derde en laatste aflevering van Bij Van Boven Thuis goed uit, want Yvette en haar man Oof Verschuren hebben een drukke week voor de boeg waarin ze elke avond op pad zijn.
Reden genoeg voor de presentatrice om voor een snelle en makkelijke maaltijd te kiezen waar het stel meerdere dagen van kan eten. Ze bereidt een geurende stoofschotel en hoopt - zoals altijd - haar kookplezier over te brengen aan het grote publiek. “Ik ben geen vrouw met een missie die mensen wil leren koken, maar ik hoop toch wel dat ze er meer lol in krijgen”, zo duidt Yvette haar rol. “Koken is namelijk gewoon ontzettend leuk.”
Bij van Boven Thuis is op woensdag 5 februari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland