TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik ben niet van de restaurantachtige recepten, maar probeer het zo simpel mogelijk te houden”, vertelde Yvette van Boven eerder. En dat komt in deze derde en laatste aflevering van Bij Van Boven Thuis goed uit, want Yvette en haar man Oof Verschuren hebben een drukke week voor de boeg waarin ze elke avond op pad zijn.
Reden genoeg voor de presentatrice om voor een snelle en makkelijke maaltijd te kiezen waar het stel meerdere dagen van kan eten. Ze bereidt een geurende stoofschotel en hoopt - zoals altijd - haar kookplezier over te brengen aan het grote publiek. “Ik ben geen vrouw met een missie die mensen wil leren koken, maar ik hoop toch wel dat ze er meer lol in krijgen”, zo duidt Yvette haar rol. “Koken is namelijk gewoon ontzettend leuk.”
Bij van Boven Thuis is op woensdag 5 februari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde