TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik ben niet van de restaurantachtige recepten, maar probeer het zo simpel mogelijk te houden”, vertelde Yvette van Boven eerder. En dat komt in deze derde en laatste aflevering van Bij Van Boven Thuis goed uit, want Yvette en haar man Oof Verschuren hebben een drukke week voor de boeg waarin ze elke avond op pad zijn.
Reden genoeg voor de presentatrice om voor een snelle en makkelijke maaltijd te kiezen waar het stel meerdere dagen van kan eten. Ze bereidt een geurende stoofschotel en hoopt - zoals altijd - haar kookplezier over te brengen aan het grote publiek. “Ik ben geen vrouw met een missie die mensen wil leren koken, maar ik hoop toch wel dat ze er meer lol in krijgen”, zo duidt Yvette haar rol. “Koken is namelijk gewoon ontzettend leuk.”
Bij van Boven Thuis is op woensdag 5 februari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned