TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ronald Goedemondt is een van de grootste publiekstrekkers van de Nederlandse theaterwereld. Zijn shows zijn niet zelden al maanden van tevoren stijf uitverkocht. Het Parool kroonde hem zelfs tot ‘de koning van het vermaak’. In Bij Van Duin op de achterbank krijgt Goedemondt een lift naar zijn geliefde Parktheater in Eindhoven.
Onderweg vertelt de komiek over zijn jeugd in de lichtstad. Zo raakte hij als kind in de ban van cabaret nadat hij de Vlaamse absurdist Urbanus had zien optreden. Ook vertelt Goedemondt over de theatermakers die hij nu bewondert, waaronder Hans Teeuwen, Theo Maassen en Paulien Cornelisse. Toch put de komiek vooral inspiratie uit klein alledaags leed. “Ik wil me ergeren”, vertelde hij in de Volkskrant. “Dat is waar grappen uit ontstaan.”
Bij Van Duin op de Achterbank is iedere zaterdag rond 21:21 uur te zien bij MAX op NPO1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?