TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ronald Goedemondt is een van de grootste publiekstrekkers van de Nederlandse theaterwereld. Zijn shows zijn niet zelden al maanden van tevoren stijf uitverkocht. Het Parool kroonde hem zelfs tot ‘de koning van het vermaak’. In Bij Van Duin op de achterbank krijgt Goedemondt een lift naar zijn geliefde Parktheater in Eindhoven.
Onderweg vertelt de komiek over zijn jeugd in de lichtstad. Zo raakte hij als kind in de ban van cabaret nadat hij de Vlaamse absurdist Urbanus had zien optreden. Ook vertelt Goedemondt over de theatermakers die hij nu bewondert, waaronder Hans Teeuwen, Theo Maassen en Paulien Cornelisse. Toch put de komiek vooral inspiratie uit klein alledaags leed. “Ik wil me ergeren”, vertelde hij in de Volkskrant. “Dat is waar grappen uit ontstaan.”
Bij Van Duin op de Achterbank is iedere zaterdag rond 21:21 uur te zien bij MAX op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver