TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen week waren de Zuid-Koreaanse president Yoon Suk-yeol en zijn vrouw op staatsbezoek in Nederland. Het was de eerste keer dat koning Willem-Alexander en koningin Máxima hen ontvingen. In 2014 was het koninklijk paar te gast in Zuid-Korea. Bij hun ontvangst wapperden Nederlandse vlaggen en was er een welkomstceremonie bij het presidentieel paleis.
Toch hadden veel Zuid-Koreanen meer interesse in de medereiziger van Willem-Alexander en Máxima: Guus Hiddink. De koning had hem meegevraagd, omdat de oud-voetballer het land goed kent. Sinds hij in 2002 het Zuid-Koreaanse voetbalelftal naar de vierde plaats op het WK leidde, is de voormalig voetbalcoach ereburger van het land. Anoniem over straat was er voor hem tijdens het staatsbezoek dan ook niet bij.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven