TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al een tijdje heeft de 36-jarige Alexandra het niet meer naar haar zin op haar werk. Het liefst wil ze haar kantoorbaan opzeggen en ergens in een creatieve functie aan de slag gaan. Vanwege haar onzekerheden heeft ze die stap nog niet genomen. Daarom doet ze mee aan het nieuwe programma Blind Getekend.
In Blind Getekend helpen een jobcoach en een recruiter mensen aan een andere baan. De deelnemers tekenen hun arbeidscontract zonder te weten in wat voor functie en werkveld ze aan de slag gaan. Rachel Rosier volgt hen tijdens dit proces. In deze eerste aflevering is ook de 48-jarige Werner te zien. Hij is al 25 jaar vrachtwagenchauffeur en werkt twaalf uur per dag. Omdat hij het co-ouderschap over zijn vier kinderen heeft, zoekt hij een betere balans met zijn privéleven.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover