TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Metershoge eenden gemaakt van gele bloemen of een lange draak vol rode en groene dahlia’s? Tijdens het Bloemencorso Zundert is niets te gek. Het evenement vindt hier sinds 1936 plaats en is inmiddels uitgegroeid tot het grootste dahliacorso ter wereld.
Ook dit jaar pakken twintig Zundertse buurtschappen flink uit om een kleurrijke kunstparade neer te zetten en om hun wagens uiteindelijk te laten beoordelen door de jury. Dat brengt nu een nieuwe uitdaging met zich mee, want door klimaatverandering kampen bloemencorso’s met een tekort aan dahlia’s.
Gelukkig krijgen de buurtschappen Helpt Elkander, De Berk en Klein-Zundert dit jaar koninklijke hulp: op 30 augustus, twee dagen voor het corso, komt koningin Máxima helpen bij het optuigen van de praalwagens.
De tv-registratie van Bloemencorso Zundert zie je op zaterdag 7 september vanaf 14:45 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)
11:09Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma