TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Metershoge eenden gemaakt van gele bloemen of een lange draak vol rode en groene dahlia’s? Tijdens het Bloemencorso Zundert is niets te gek. Het evenement vindt hier sinds 1936 plaats en is inmiddels uitgegroeid tot het grootste dahliacorso ter wereld.
Ook dit jaar pakken twintig Zundertse buurtschappen flink uit om een kleurrijke kunstparade neer te zetten en om hun wagens uiteindelijk te laten beoordelen door de jury. Dat brengt nu een nieuwe uitdaging met zich mee, want door klimaatverandering kampen bloemencorso’s met een tekort aan dahlia’s.
Gelukkig krijgen de buurtschappen Helpt Elkander, De Berk en Klein-Zundert dit jaar koninklijke hulp: op 30 augustus, twee dagen voor het corso, komt koningin Máxima helpen bij het optuigen van de praalwagens.
De tv-registratie van Bloemencorso Zundert zie je op zaterdag 7 september vanaf 14:45 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé