TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Metershoge eenden gemaakt van gele bloemen of een lange draak vol rode en groene dahlia’s? Tijdens het Bloemencorso Zundert is niets te gek. Het evenement vindt hier sinds 1936 plaats en is inmiddels uitgegroeid tot het grootste dahliacorso ter wereld.
Ook dit jaar pakken twintig Zundertse buurtschappen flink uit om een kleurrijke kunstparade neer te zetten en om hun wagens uiteindelijk te laten beoordelen door de jury. Dat brengt nu een nieuwe uitdaging met zich mee, want door klimaatverandering kampen bloemencorso’s met een tekort aan dahlia’s.
Gelukkig krijgen de buurtschappen Helpt Elkander, De Berk en Klein-Zundert dit jaar koninklijke hulp: op 30 augustus, twee dagen voor het corso, komt koningin Máxima helpen bij het optuigen van de praalwagens.
De tv-registratie van Bloemencorso Zundert zie je op zaterdag 7 september vanaf 14:45 uur bij MAX op NPO 1.
Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?
13:26RTL bevestigt: geen nieuw seizoen Holland's Next Top Model in aantocht
12:40Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter