TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Metershoge eenden gemaakt van gele bloemen of een lange draak vol rode en groene dahlia’s? Tijdens het Bloemencorso Zundert is niets te gek. Het evenement vindt hier sinds 1936 plaats en is inmiddels uitgegroeid tot het grootste dahliacorso ter wereld.
Ook dit jaar pakken twintig Zundertse buurtschappen flink uit om een kleurrijke kunstparade neer te zetten en om hun wagens uiteindelijk te laten beoordelen door de jury. Dat brengt nu een nieuwe uitdaging met zich mee, want door klimaatverandering kampen bloemencorso’s met een tekort aan dahlia’s.
Gelukkig krijgen de buurtschappen Helpt Elkander, De Berk en Klein-Zundert dit jaar koninklijke hulp: op 30 augustus, twee dagen voor het corso, komt koningin Máxima helpen bij het optuigen van de praalwagens.
De tv-registratie van Bloemencorso Zundert zie je op zaterdag 7 september vanaf 14:45 uur bij MAX op NPO 1.
Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'