TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Metershoge eenden gemaakt van gele bloemen of een lange draak vol rode en groene dahlia’s? Tijdens het Bloemencorso Zundert is niets te gek. Het evenement vindt hier sinds 1936 plaats en is inmiddels uitgegroeid tot het grootste dahliacorso ter wereld.
Ook dit jaar pakken twintig Zundertse buurtschappen flink uit om een kleurrijke kunstparade neer te zetten en om hun wagens uiteindelijk te laten beoordelen door de jury. Dat brengt nu een nieuwe uitdaging met zich mee, want door klimaatverandering kampen bloemencorso’s met een tekort aan dahlia’s.
Gelukkig krijgen de buurtschappen Helpt Elkander, De Berk en Klein-Zundert dit jaar koninklijke hulp: op 30 augustus, twee dagen voor het corso, komt koningin Máxima helpen bij het optuigen van de praalwagens.
De tv-registratie van Bloemencorso Zundert zie je op zaterdag 7 september vanaf 14:45 uur bij MAX op NPO 1.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje