TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In het tweede seizoen van Blow Up proberen ballonartiesten de kijkers te verrassen met bijzondere creaties. Onder leiding van Martijn Krabbé en nieuwkomer Leonie ter Braak proberen de deelnemers elke week het origineelste kunstwerk te maken.
In een deelnemersveld dat grotendeels bestaat uit dertigers en veertigers is Jacqueline een uitzondering. Met haar zeventig jaar is ze verreweg de oudste deelnemer. Deze nuchtere vrouw kan maar moeilijk stilzitten en is creatief ingesteld. Zo is ze niet alleen druk met ballonvouwen, maar schildert ze ook graag én heeft ze een verleden in het theater. Volgens haar is alles te leren, en dat geldt dus ook voor ballonvouwen. Haar motto is dan ook dat geen techniek voor haar te moeilijk is.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
De TV van gisteren: kijkers zien emotionele halve finale Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, The masked singer, Bohemian Rhapsody
06:00Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv