TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie overgebleven kandidaten - Jacqueline, Kim en Gijs - spelen in deze finale van de ballonnenshow om de winst en een geldbedrag van 25.000 euro.
Vorig jaar was Denise van Dooren de winnaar van het eerste seizoen van Blow Up. Zij kreeg de meeste stemmen voor haar creatie rond het thema ‘jungle’. Het prijzengeld heeft ze deels gestoken in cursussen om nog beter te worden als ballonartiest. Daarnaast wil ze investeren in les geven aan anderen die ook sculpturen en installaties van ballonnen willen maken.
Aan RTL vertelde Van Dooren dat ze hoopt dat mensen heeft geïnspireerd tijdens het tv-programma en dat er nieuw talent naar voren komt. “Dus als jij iemand bent die denkt: dat zou ik ook wel willen kunnen maken. Dan zeg ik alleen maar: doen! Zo ben ik immers ook begonnen.”
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen