TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie overgebleven kandidaten - Jacqueline, Kim en Gijs - spelen in deze finale van de ballonnenshow om de winst en een geldbedrag van 25.000 euro.
Vorig jaar was Denise van Dooren de winnaar van het eerste seizoen van Blow Up. Zij kreeg de meeste stemmen voor haar creatie rond het thema ‘jungle’. Het prijzengeld heeft ze deels gestoken in cursussen om nog beter te worden als ballonartiest. Daarnaast wil ze investeren in les geven aan anderen die ook sculpturen en installaties van ballonnen willen maken.
Aan RTL vertelde Van Dooren dat ze hoopt dat mensen heeft geïnspireerd tijdens het tv-programma en dat er nieuw talent naar voren komt. “Dus als jij iemand bent die denkt: dat zou ik ook wel willen kunnen maken. Dan zeg ik alleen maar: doen! Zo ben ik immers ook begonnen.”
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje