TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie overgebleven kandidaten - Jacqueline, Kim en Gijs - spelen in deze finale van de ballonnenshow om de winst en een geldbedrag van 25.000 euro.
Vorig jaar was Denise van Dooren de winnaar van het eerste seizoen van Blow Up. Zij kreeg de meeste stemmen voor haar creatie rond het thema ‘jungle’. Het prijzengeld heeft ze deels gestoken in cursussen om nog beter te worden als ballonartiest. Daarnaast wil ze investeren in les geven aan anderen die ook sculpturen en installaties van ballonnen willen maken.
Aan RTL vertelde Van Dooren dat ze hoopt dat mensen heeft geïnspireerd tijdens het tv-programma en dat er nieuw talent naar voren komt. “Dus als jij iemand bent die denkt: dat zou ik ook wel willen kunnen maken. Dan zeg ik alleen maar: doen! Zo ben ik immers ook begonnen.”
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?
20:19Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers