TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De drie overgebleven kandidaten - Jacqueline, Kim en Gijs - spelen in deze finale van de ballonnenshow om de winst en een geldbedrag van 25.000 euro.
Vorig jaar was Denise van Dooren de winnaar van het eerste seizoen van Blow Up. Zij kreeg de meeste stemmen voor haar creatie rond het thema ‘jungle’. Het prijzengeld heeft ze deels gestoken in cursussen om nog beter te worden als ballonartiest. Daarnaast wil ze investeren in les geven aan anderen die ook sculpturen en installaties van ballonnen willen maken.
Aan RTL vertelde Van Dooren dat ze hoopt dat mensen heeft geïnspireerd tijdens het tv-programma en dat er nieuw talent naar voren komt. “Dus als jij iemand bent die denkt: dat zou ik ook wel willen kunnen maken. Dan zeg ik alleen maar: doen! Zo ben ik immers ook begonnen.”
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'